Martyna Langowska - Fizjoterapeutka

Jestem fizjoterapeutką (AWF Poznań), a w tym roku kończę studia podyplomowe z Holistycznej Opieki Okołoporodowej. Kiedy mój synek miał 3. miesiące zdecydowałam, w jakim kierunku potoczy się moja ścieżka zawodowa. Wszystko wyklarowało się podczas długich, nocnych karmień, ponieważ był to idealny czas na przemyślenia.

 

Od dzieciństwa byłam związana z różnymi sportami (lekkoatletyka, siatkówka, tenis stołowy), dlatego postanowiłam wykorzystać swoją miłość do aktywności i zostałam instruktorką fitness IFAA. Prowadzę zajęcia grupowe (w tym dla kobiet w ciąży) ale również pomagam młodym mamom bezpiecznie dojść do formy :) Jest wiele tematów, które kryją się za pojęciem opieki okołoporodowej. M.in. praca z blizną po cesarskim cięciu, masaż mamy oraz niemowlaka, walka z dolegliwościami bólowymi, problemy z laktacją, czy chustonoszenie.

 

Prowadzę również swoją stronę na Facebooku, która motywuje mnie do dalszej pracy nad sobą. Mam nadzieję, że wiele kobiet, do których kieruje posty zaczęło bardziej dbać o swoje potrzeby ... Bo szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko!

 

Bieganie (teraz również ze Stasiem w wózku), siłownia czy snowboard ... Mam swoje pasje i mimo małego szkraba na pewno z nich nie zrezygnuję ;) To dzięki temu, że nauczyłam się prosić o pomoc. My młode mamy uważamy, że wszystko zrobimy najlepiej! Z pewnością tak jest ale zaufajcie innym i czas, który Wam się nagle pojawi wykorzystajcie dla siebie.

 

Kochani rodzice! Dbajcie o swoje zdrowie i pielęgnujcie uczucia między sobą. Opieka nad cudownym nowym życiem często znosi to na dalszy plan.

 

Zapraszam na moją stronę:

www.facebook.com/FizjoTrenerMam