Menu główne
Portal dla rodziców...

Autor

Agnieszka Wiczuk

Agnieszka Wiczuk jest studentką studiów magisterskich na Wydziale Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Posiada również dyplom magistra socjologii.

Jej projekt świecznika „Choinka” został zrealizowany w ramach projektu „Dobre Rzeczy” ( www.idea-object-product.com ). Agnieszka jest również laureatką stypendium Fundacji im. H. Bolla. Otrzymała II nagrodę w konkursie na gadżet dla Muzeum Etnograficznego. Była nominowana do nagrody w konkursie "Art of Packaging 2008".

W projektowaniu interesuje ją rozwiązywanie problemu projektowego oraz zrównoważone podejście. Ceni design inteligentny, społecznie odpowiedzialny. Chce, aby jej projekty były nie tylko nowatorskie ale również funkcjonalne. Strona www: www.wiczuk.com

logo

Porady dla rodziców - od planowania rodziny do wychowania dzieci. Ponadto zdrowie i uroda, rodzinne forum i strefa specjalnie dla taty - to wszystko znajdziesz w portalu parentingowym Dzidziusiowo.

Portal parentingowy Dzidziusiowo.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastąpią profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych zawartych w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Właściciel serwisu nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w serwisie Dzidziusiowo.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.