Menu główne
Portal dla rodziców...
 

Gry logiczne i edukacyjne

Nauka pisania literek dla dzieci - od A do Z

tablicaNauka pisania to niełatwa sztuka, szczególnie jeśli dopiero zaczynamy naszą przygodę z alfabetem. Aby nauka nie kojarzyła się tylko z obowiązkiem, przygotowaliśmy specjalne szablony. Znajdziecie w nich literki do pisania z wzorem i zaznaczoną linią do poprawiania, a także tradycyjne rysunki do kolorowania z motywem zaczynającym się na daną literę alfabetu.

Gry edukacyjne: nauka rysowania - połącz kropki

gry-edukacyjne-nauka-rysowania-polacz-kropki-pies-250Połącz kropki z kropeczkami, a powstanie… Właśnie, jaki rysunek może powstać, gdy połączymy na kartce wszystkie czarne plamki? To pytanie z pewnością zachęci nasze dziecko do wzięcia udziału w takiej zabawie.

 

Gry logiczne: labirynty dla dzieci

labirynty-dla-dzieci-labirynty-do-druku-250Któż z nas nie lubi zatracić się w zgadywankach logicznych, labiryntach, czy innych zabawach, których często nie łatwe rozwiązania dają nam tyle satysfakcji. Najmłodsi również lubią niebanalne rozrywki, dlatego też labirynty dla dzieci przynoszą im tyle radości.

 

Ubieranka - księżniczka

ksiezniczka-250x150Każda kobieta lubi się stroić i każda mała dziewczynka też. Dlatego też specjalnie dla wszystkich małych kobietek zamieszczamy śliczną księżniczkę do pokolorowania i ubrania we własnoręcznie wyciętą kreację.

 

Zabawy logiczne - kot

kot-250x150Jesteście trochę zmęczeni ciągłym kolorowaniem obrazków? Dziś proponujemy coś innego - łączenie kropek. Dla wszystkich ciekawskich pasjonatów kolorowania i zagadek logicznych obrazek do pobrania. Po połączeniu kropek powstanie zwierzątko, które bardzo lubimy mieć w domu.

 

Zabawy logiczne - pies

pies-250x150Specjalnie dla wszystkich dzieciaków, które lubią kolorowanki. Dzisiaj trochę zabw logicznych i malowania. Poniżej zamieszczamy kolorowankę - pieska, po zastosowaniu się do instrukcji z kartki otrzymamy ślicznego psiaka. Mamy nadzieję, że zabawa przypadnie do gustu wszystkich maluchom. 

logo

Porady dla rodziców - od planowania rodziny do wychowania dzieci. Ponadto zdrowie i uroda, rodzinne forum i strefa specjalnie dla taty - to wszystko znajdziesz w portalu parentingowym Dzidziusiowo.

Portal parentingowy Dzidziusiowo.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastąpią profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych zawartych w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Właściciel serwisu nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w serwisie Dzidziusiowo.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.