Menu główne
Portal dla rodziców...

Kolorowanki: życie na wsi

Życie na wsi może być ciekawe i kolorowe. Pobierz nasze kolorowanki do druku i porozmawiaj z dzieckiem jak wygląda praca na wsi i czym różni się od zawodów wykonywanych w mieście. Wśród naszych rysunków dla dzieci znajdziecie kolorowankę traktor, która na pewno spodoba się chłopcom.
kolorowanki-dla-dzieci-traktor-550

By pobrać do druku kliknij w obrazek

kolorowanki-dla-dzieci-kolorowanki-wies kolorowanki-dla-dzieci-kolorowanki-wies
kolorowanki-dla-dzieci-kolorowanki-wies kolorowanki-dla-dzieci-kolorowanki-wies


Kliknij aby pobrać więcej kolorowanek do druku z motywem wsi

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

logo

Porady dla rodziców - od planowania rodziny do wychowania dzieci. Ponadto zdrowie i uroda, rodzinne forum i strefa specjalnie dla taty - to wszystko znajdziesz w portalu parentingowym Dzidziusiowo.

Portal parentingowy Dzidziusiowo.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastąpią profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych zawartych w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Właściciel serwisu nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w serwisie Dzidziusiowo.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.