Menu główne
Portal dla rodziców...
 

Prace plastyczne

Prezent na Dzień Ojca - krawat

Krawat dla taty na Dzień OjcaNajczęściej kupowaną dla tatusiów częścią garderoby są nieszczęsne skarpetki. Dlatego proponujemy aby dla odmiany na Dzień Ojca otrzymali od swoich dzieci krawaty, które zostały ozdobione modnymi w tym sezonie kolorami i wzorami Puszcza oczko

Medal dla taty

Medal na dzień tatyTata to obok mamy najważniejsza osoba w życiu każdego malucha. Aby sprawić mu ogromną przyjemność w jego dniu, przygotujcie spejalny prezent - medal dla najlepszego taty świata. Na pewno będzie zachwycony.

Kartka na dzień mamy

mama_dziecko_usmiech_szczescie1_maleKartka dla tej jednej, Jedynej. Najważniejszej. Dla Mamy.

Świąteczna ozdoba skarpeta na prezenty

skarpeta-250x150Święta tuż, tuż. Wasze maluchy z pewnością nie mogą się ich doczekać. Aby skrócić czas oczekiwania proponujemy uszycie wspólnie świątecznej skarpety na prezenty!

Ozdoby świąteczne – płatek śniegu

platek-sniegu-250x150Wielkimi krokami zbliżają się święta, ubieranie choinki to wspaniała zabawa nie tylko dla dzieci, ale dla całej rodziny.

 

Ozdoby świąteczne - łańcuch z kółek

ozdoby-swiateczne-lancuch-kolka-250Papierowe ozdoby świąteczne kojarzą Ci się z dzieciństwem i samodzielnym ozdabianiem choinki, może warto wykonać je teraz ze swoim dzieckiem. Trochę papieru, klej i możemy wyczarować przepiękne ozdoby świąteczne nie ustępujące tym sklepowym.

 

logo

Porady dla rodziców - od planowania rodziny do wychowania dzieci. Ponadto zdrowie i uroda, rodzinne forum i strefa specjalnie dla taty - to wszystko znajdziesz w portalu parentingowym Dzidziusiowo.

Portal parentingowy Dzidziusiowo.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastąpią profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych zawartych w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Właściciel serwisu nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w serwisie Dzidziusiowo.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.