Menu główne
Portal dla rodziców...
 

Prace plastyczne

Medal dla mamy

medal-dla-mamy-na-dzien-matki-250-150O tym, że mama jest najlepsza na świecie wie każde dziecko. Dlatego na Dzień Matki przygotujmy dla niej coś specjalnego. Sportowcy dostają medale, dlaczego więc nie nagrodzić medalami również naszych mam. Są przecież równie wielkie!

 

Wielkanocne ozdoby - cekinowe pisanki

wielkanocne-jajko-pisanka-cekiny-ozdoba-250x150Zbliża się Wielkanoc, jak co roku Nasze stoły zostaną zasypane powodzią jajek w różnych kształtach i postaciach od zwykłych gotowanych, po nadziewane, malowane, nakrapiane i inne.

Kartki na walentynki

walentynkowei_maleWalentynki to doskonała okazja do własnoręcznego zrobienia kartek. Wystaczy kawałek papieru, wstążka, nożyczki i odrobina wolnego czasu, aby miłość dosłownie przelać na papier. 

Walentynkowa zakładka serce

serce-instrukcja-250-150Zastanawiacie się jak zająć swoje pociechy w kreatywny i walentynkowy sposób? Z okazji Walentynek instrukcja zrobienia użytecznej zakładki do książki.

 

 

 

 

 

 

 

Ozdoby świąteczne – płatek śniegu

platek-sniegu-250x150Wielkimi krokami zbliżają się święta, ubieranie choinki to wspaniała zabawa nie tylko dla dzieci, ale dla całej rodziny.

 

Ozdoby świąteczne - łańcuch z kółek

ozdoby-swiateczne-lancuch-kolka-250Papierowe ozdoby świąteczne kojarzą Ci się z dzieciństwem i samodzielnym ozdabianiem choinki, może warto wykonać je teraz ze swoim dzieckiem. Trochę papieru, klej i możemy wyczarować przepiękne ozdoby świąteczne nie ustępujące tym sklepowym.

 

logo

Porady dla rodziców - od planowania rodziny do wychowania dzieci. Ponadto zdrowie i uroda, rodzinne forum i strefa specjalnie dla taty - to wszystko znajdziesz w portalu parentingowym Dzidziusiowo.

Portal parentingowy Dzidziusiowo.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastąpią profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych zawartych w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Właściciel serwisu nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w serwisie Dzidziusiowo.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.