Menu główne
Portal dla rodziców...

Prace plastyczne

Ozdoby świąteczne – płatek śniegu

platek-sniegu-250x150Wielkimi krokami zbliżają się święta, ubieranie choinki to wspaniała zabawa nie tylko dla dzieci, ale dla całej rodziny.

 

Ozdoby świąteczne - łańcuch z kółek

ozdoby-swiateczne-lancuch-kolka-250Papierowe ozdoby świąteczne kojarzą Ci się z dzieciństwem i samodzielnym ozdabianiem choinki, może warto wykonać je teraz ze swoim dzieckiem. Trochę papieru, klej i możemy wyczarować przepiękne ozdoby świąteczne nie ustępujące tym sklepowym.

 

Ozdoby świąteczne - girlanda

ozdoby-swiateczne-lancuch-girlandaDekoracje na choinkę niekoniecznie muszą być skomplikowane, proponujemy wam wykonanie papierowych ozdób choinkowych wraz z dziećmi, nie tylko ładnych ale i prostych.

 

Ozdoby świąteczne z papieru - serce

ozdoby-swiateczne-papieru-serce

Dekoracje na Boże Narodzenie nie zawsze muszą pochodzić z markowych sklepów, warto je wykonać samodzielnie a jeszcze lepiej z dziećmi. Instrukcja wykonania krok po kroku papierowego serca na choinkę specjalnie dla was.

Ozdoby świąteczne z papieru - bombka z pasków

Boosdoby-swiateczne-papieru-bombka-250mbki choinkowe z papieru są łatwe w wykonaniu i co ważniejsze możesz je zrobić wspólnie ze swoją pociechą. Takie własnoręcznie przygotowane bombki będą nie tylko ozdabiać świąteczne drzewko w tym roku ale mogą być również wspaniałym prezentem lub pamiątką na przyszłość.

Ozdoby świąteczne z papieru - bombka łezka

osdoby-swiateczne-papieru-bombka

Ozdoby choinkowe z papieru to bardzo efektowna, a zarazem stosunkowo prosta w wykonaniu dekoracja świąteczna. Ich przygotowanie to również wspaniały pretekst do budowania rodzinnych więzi.

logo

Porady dla rodziców - od planowania rodziny do wychowania dzieci. Ponadto zdrowie i uroda, rodzinne forum i strefa specjalnie dla taty - to wszystko znajdziesz w portalu parentingowym Dzidziusiowo.

Portal parentingowy Dzidziusiowo.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastąpią profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych zawartych w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Właściciel serwisu nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w serwisie Dzidziusiowo.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.