Menu główne
Portal dla rodziców...
 

Prace plastyczne

Wielkanocne ozdoby - cekinowe pisanki

wielkanocne-jajko-pisanka-cekiny-ozdoba-250x150Zbliża się Wielkanoc, jak co roku Nasze stoły zostaną zasypane powodzią jajek w różnych kształtach i postaciach od zwykłych gotowanych, po nadziewane, malowane, nakrapiane i inne.

Kartki na walentynki

walentynkowei_maleWalentynki to doskonała okazja do własnoręcznego zrobienia kartek. Wystaczy kawałek papieru, wstążka, nożyczki i odrobina wolnego czasu, aby miłość dosłownie przelać na papier. 

Walentynkowa zakładka serce

serce-instrukcja-250-150Zastanawiacie się jak zająć swoje pociechy w kreatywny i walentynkowy sposób? Z okazji Walentynek instrukcja zrobienia użytecznej zakładki do książki.

 

 

 

 

 

 

 

Ozdoby świąteczne – płatek śniegu

platek-sniegu-250x150Wielkimi krokami zbliżają się święta, ubieranie choinki to wspaniała zabawa nie tylko dla dzieci, ale dla całej rodziny.

 

Ozdoby świąteczne - łańcuch z kółek

ozdoby-swiateczne-lancuch-kolka-250Papierowe ozdoby świąteczne kojarzą Ci się z dzieciństwem i samodzielnym ozdabianiem choinki, może warto wykonać je teraz ze swoim dzieckiem. Trochę papieru, klej i możemy wyczarować przepiękne ozdoby świąteczne nie ustępujące tym sklepowym.

 

Ozdoby świąteczne - girlanda

ozdoby-swiateczne-lancuch-girlandaDekoracje na choinkę niekoniecznie muszą być skomplikowane, proponujemy wam wykonanie papierowych ozdób choinkowych wraz z dziećmi, nie tylko ładnych ale i prostych.

 

logo

Porady dla rodziców - od planowania rodziny do wychowania dzieci. Ponadto zdrowie i uroda, rodzinne forum i strefa specjalnie dla taty - to wszystko znajdziesz w portalu parentingowym Dzidziusiowo.

Portal parentingowy Dzidziusiowo.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastąpią profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych zawartych w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Właściciel serwisu nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w serwisie Dzidziusiowo.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.