Menu główne
Portal dla rodziców...

Zaproszenia urodzinowe dla dzieci do wydruku

Zaproszenia urodzinowe dla dzieci do druku


Pobierz bezpłatne zaproszenia urodzinowe do druku. Każdy arkusz A4 zawiera dwa zaproszenia - wystarczy je rozciąć i złożyć na pół wzdłuż linii zmiany koloru tła. W środku możesz umieścić informacje dotyczące daty, godziny i miejsca przyjęcia urodzinowego, ozdobić naklejką lub autorskim rysunkiem dziecka.

 

 

By pobrać do druku, kliknij w obrazek

Zaproszenia urodzinowe dla dzieci do wydruku Zaproszenia urodzinowe dla dzieci do wydruku Zaproszenia urodzinowe dla dzieci do wydruku
Zaproszenia urodzinowe dla dzieci do wydruku Zaproszenia urodzinowe dla dzieci do wydruku

Komentarze  

#1 aleksandra222 2015-01-17 11:26
Zapraszam na moje urodziny
Cytuj

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

logo

Porady dla rodziców - od planowania rodziny do wychowania dzieci. Ponadto zdrowie i uroda, rodzinne forum i strefa specjalnie dla taty - to wszystko znajdziesz w portalu parentingowym Dzidziusiowo.

Portal parentingowy Dzidziusiowo.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastąpią profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych zawartych w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Właściciel serwisu nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w serwisie Dzidziusiowo.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.