Najpiękniejsze laurki i życzenia na Dzień Babci i Dziadka [DIY]

Dzień Babci i Dzień Dziadka to święta obchodzone dla uhonorowania dziadków.

Świąteczna ozdoba skarpeta na prezenty

Święta tuż, tuż. Wasze maluchy z pewnością nie mogą się ich doczekać. Aby skrócić czas oczekiwania proponujemy uszycie wspólnie świątecznej skarpety na prezenty!

Przebranie na Halloween dla dziecka - Królowa Pająków - Zrób to sam [DIY]

Strój na Halloween masz już w zasadzie wybrany, a jedyne czego Ci brakuje to mrocznego dopełnienia i dobrego pomysłu na makijaż? Jeśli w tym roku Twoje dziecko postanowiło zostać czarownicą, wampirem albo zombiakiem … proponujemy „włożyć” mu na głowę pająka. Jest prosty w wykonaniu ale niesamowicie efektowny. Gwarantuję, że wszyscy będą go zazdrościć! Zresztą oceńcie sami.

Halloweenowe wykałaczki i słomki - Zrób to sam! [DIY]

Jeżeli nasze zdolności plastyczne i kulinarne nie czują się na siłach aby przygotować przerażające przekąski w kształcie obciętych kończyn, wnętrzności, czy chociażby robaków, warto ozdobić same elementy, które posłużą nam do serwowania jedzenia, np. wykałaczki od koreczków, czy słomki.

Ozdoby na Halloween - świecące stwory

Wielkimi krokami zbliża się dzień strachów i potworów, czyli Halloween. W Polsce jest to dość młody zwyczaj, dzisiaj pokażemy jak zrobić ozdoby na Halloween.

Przebranie na Halloween dla dziecka - Czarny Kotek - Zrób to sam [DIY]

Oto prosty pomysły na strój Czarnego Kotka, w którym Twój maluch podbije każdy bal. Wykonasz go z niedrogich materiałów, które w dodatku w większości znajdziesz w domu.

Dekoracje na Halloween - duszki z dłoni

Halloween za pasem. Zatem najwyższa pora, aby w naszych domach zamieszkały duchy, potwory i inne stwory.

Dekoracje na Halloween - duszki

Halloween to czas zabawy. Daj się porwać klimatowi tej niepowtarzalnej nocy. Niech czarownice, wampiry oraz duchy zamieszkają i w Twoim domu.

Prosta kartka wielkanocna. Zrób to sam! [DIY]

Na Wielkanoc mamy dla Was propozycję zrobienia własnoręcznie przygotowanej kartki świątecznej. To propozycja dla dzieci w każdym wieku, gdyż jest niezwykle prosta w wykonaniu - tym najmłodszym, oczywiście, pomagają rodzice. A zatem - zaczynamy.

Wielkanocne ozdoby - cekinowe pisanki

Zbliża się Wielkanoc, jak co roku Nasze stoły zostaną zasypane powodzią jajek w różnych kształtach i postaciach od zwykłych gotowanych, po nadziewane, malowane, nakrapiane i inne.