Prezent na dzień ojca - krawat

Najczęściej kupowaną dla tatusiów częścią garderoby są nieszczęsne skarpetki. Dlatego proponujemy aby dla odmiany na Dzień Ojca otrzymali od swoich dzieci krawaty, które zostały ozdobione modnymi w ...

Walentynkowe inspiracje

Walentynki to święto przez jednych kochane, przez drugich 

Walentynkowa zakładka serce - Zrób to sam [DIY]

Zastanawiacie się jak zająć swoje pociechy w kreatywny i walentynkowy sposób? Z okazji Walentynek instrukcja zrobienia użytecznej zakładki do książki.

Życzenia na Dzień Taty

Dzień Ojca to wyjątkowa i ważna chwila dla wszystkich tatusiów. Wasze pociechy z pewnością będą chciały podziękować Wam za obecność i wszystko czym je obdarzacie na co dzień. Aby trochę dopomóc naszym artystom, zamieszczamy laurki na dzień ojca. Można je pomalować, posypać brokatem, wykleić. Jednym słowem - co tylko przyjdzie dzieciom do głowy.

Medal dla taty

Tata to obok mamy najważniejsza osoba w życiu każdego malucha. Aby sprawić mu ogromną przyjemność w jego dniu, przygotujcie spejalny prezent - medal dla najlepszego taty świata. Na pewno będzie zachwycony.

Kartki na walentynki

Walentynki to doskonała okazja do własnoręcznego zrobienia kartek. Wystaczy kawałek papieru, wstążka, nożyczki i odrobina wolnego czasu, aby miłość dosłownie przelać na papier.

Najpiękniejsze laurki i życzenia na Dzień Babci i Dziadka [DIY]

Dzień Babci i Dzień Dziadka to święta obchodzone dla uhonorowania dziadków.

Świąteczna ozdoba skarpeta na prezenty

Święta tuż, tuż. Wasze maluchy z pewnością nie mogą się ich doczekać. Aby skrócić czas oczekiwania proponujemy uszycie wspólnie świątecznej skarpety na prezenty!

Prosta kartka wielkanocna. Zrób to sam! [DIY]

Na Wielkanoc mamy dla Was propozycję zrobienia własnoręcznie przygotowanej kartki świątecznej. To propozycja dla dzieci w każdym wieku, gdyż jest niezwykle prosta w wykonaniu - tym najmłodszym, oczywiście, pomagają rodzice. A zatem - zaczynamy.

Wielkanocne ozdoby - cekinowe pisanki

Zbliża się Wielkanoc, jak co roku Nasze stoły zostaną zasypane powodzią jajek w różnych kształtach i postaciach od zwykłych gotowanych, po nadziewane, malowane, nakrapiane i inne.