stres przedślubny

Rozpoczęty przez lisska, 20 marzec 2017
30 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 20 marzec 2017, 12:48

Stresowałyście się ślubem i przygotowaniami?? Moja przyjaciółka w wakacje wychodzi za mąż, ale jest duże ryzyko że do ślubu nie dojdzie bo ona mega się tym stresuje i się w kólko kłóci z tym swoim narzeczonym, nawet jej powiedziałam żeby sobie nervomix kupiła, bo ona zamiast się cieszyć tym ślubem to płacze i się martwi o organizację :/ myślicie że powinna z niego w ogóle zrezygnować?
56 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 20 marzec 2017, 22:00
doskonale rozumiem ten stres- sama tez przez to przechodziłam. Na 3 miesiace przed slubem sie non sop klocilismy, ten caly stres wychodził na rozne sposoby, oboje mielismy dosc i nawet narzeczony - teraz maz powiedzial ze wahal sie bardzo. Zyjemy juz 2 lata po slubie i klocimy sie zacznie mniej niz przed:p
30 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 22 marzec 2017, 17:11
No ja boję sie kupić sobie sukienkę na wesele bo mam obawy czy się wesele nie rozleci, chociąż ostatnio jest spokojniejsza, chyba skorzystała z mojej rady ;)
57 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 22 marzec 2017, 21:43
zawsze możesz tę sukienkę wykorzystać na inną okazję, np. inny slub kogoś z rodziny czy znajomych. Jesli wezniesz coś eleganckiego to nawet mozesz miec ją takze na ważne imprezy w pracy/ firmie.
136 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 22 marzec 2017, 23:38
Cytat:
No ja boję sie kupić sobie sukienkę na wesele bo mam obawy czy się wesele nie rozleci, chociąż ostatnio jest spokojniejsza, chyba skorzystała z mojej rady ;)

jesli boisz sie cos kupowac drogiego to moze poszukasz w second handach. Moja siostra nawet jako swiadkowa miala na sobie na moim slubie suknie z drugiej reki i wygladala zjawiskowo. Czasem za nieduze pieniadze mozna cos fajnego znalezc, a nawet jakby slubu nie bylo to nie bedzie ci szkoda.
84 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 18 kwiecień 2017, 11:36
Lepiej się kłócić przed ślubem niż po... Stres zawsze jest i wtedy łatwiej o konflikty. Dzięki temu też się poznajecie i macie jeszcze chwilę, żeby podjąć dobrą decyzję :) Lepiej teraz niż naprawdę po. Bo u mnie nagle po ślubie zaczeły się kłótnie, a dalej to już było tylko gorzej...

36 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 18 kwiecień 2017, 11:46
niestety stres moze sie wam udzielic, to powazna sprawa, dlatego zawsze warto 2 razy sie zastanowic i byc pewnym niz potem meczyc sie w nieszczesliwym malzenstwie.
1 wpis
Pierwsze kroki
Napisany dnia 12 maj 2017, 14:43
A jest sens się kłócić i może nawet rozwalić związek o takie pierdoły? Życzliwi ludzie i tak powiedzą, ze było super a nieżyczliwych miej gdzieś. No chyba że narzeczony zupełnie olewa sprawę organizacji i zrzuca wszystko na Ciebie, wtedy warto się zastanowić czy to aby na pewno dobry kandydat na męża :P No ale stres jest zawsze, ja przed swoim ślubem brałam tabletki uspokajające, inaczej nie dałabym rady ;) Tutaj ludzie polecają taki preparat oparty na ziołach. Chyba bezpieczny... jak myślicie?
1 wpis
Pierwsze kroki
Napisany dnia 12 maj 2017, 14:51
No właśnie myslę nad jakimiś tabletkami na uspokojenie bo zaraz zwariuje z tym ślubem... Myślicie, że te będą dobre: http://medtutor.pl/forum/stabliss Możecie mi coś polecić? :)
51 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 24 maj 2017, 11:53
U nas był bardzo dużo. Ja ledwo powiedziałam przysięgę tak mi gardło ścisnęło. A przed kilka dni nie spałam, bo bałam się czy wszystko będzie dobrze, czy o wszystkim pamiętałam. Stres akurat nas zbliżył i nie było kłótni, ale moi znajomi rozstali się właśnie tuż przed bo nie wytrzymali ciśnienia