syropy na suchy kaszel

Rozpoczęty przez stefania, 27 marzec 2017
114 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 17 listopad 2017, 20:51
Na suchy kaszel jest też sporo specyfików, ale warto działać od razu jak się go zauważy bo wtedy najłatwiej się go pozbyć a nie jak się już rozwinie. Zobacz sobie na https://eapteka.pl/przeziebienie/kaszel-suchy można wybrać zarówno tabletki jak ktoś woli albo i syrop. Chociaż ja osobiście wolę to pierwszee
1 wpis
Pierwsze kroki
Napisany dnia 06 grudzień 2017, 20:17
U nas utrzymywał się taki dziwny kaszel raz suchy, raz mokry i lekarz na to kazał robić inhalacje z budixonu neb, znacie? Sprawdził się u was? U nas widzę poprawę, na pewno kaszel się zmniejszył i już spokojnie dziecko przesypia noc. Jakie inhalatory najlepsze?
25 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 15 grudzień 2017, 14:12
My naszemu na suchy kaszel dajemy Pulneo. Zawsze stosujemy zabobiegawczo, jak tylko usłyszymy, że coś pokaszluje
4 wpisy
Pierwsze kroki
Napisany dnia 27 grudzień 2017, 14:01
ja polecam dexa pico na suchy kaszel. Stosuje go przede wszystkim na noc zeby dziecko moglo spokojnie spac. przetestowalam juz kilka roznych syropów ale tez jest najlepszy jaki mialam.
156 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 28 grudzień 2017, 11:02
A dlaczego koniecznie ma być syrop? Możesz wypróbować tabletki Cevitt gardło. Są dostępne w dwóch smakach - szałwia i cytryna więc każdy znajdzie coś dla siebie. Myślę, że będziesz zadowolona z ich działania - to jedyne tabletki o takim składzie dostępne na rynku.
3 wpisy
Pierwsze kroki
Napisany dnia 31 grudzień 2017, 21:49
Najlepszy sposób na pokonanie kaszlu to syrop fosidal. Dziala przeciwzapalnie, więc nie tylko skutecznie hamuje objawy, ale też likwiduje przyczyne kaszlu czyli stan zapalny
1 wpis
Pierwsze kroki
Napisany dnia 31 styczeń 2018, 20:11
suchy kaszel to jakaś masakra, męczę się z nim ciągle i doszła jeszcze do tego chrypka ;/ obłęd, próbowałam inhalacji bo to podobnoo pomaga ale niestety efekt jest krótki
ratunku, dopadła mnie chrypka i za nic nie mogę się jej pozbyć, nie chorowałam a z jakiegoś dziwnego powodu przyczepila mi się ta chrypka
1 wpis
Pierwsze kroki
Napisany dnia 02 luty 2018, 10:41
Dzień dobry, suchy kaszel może mieć wiele przyczyn, jednym z nich jest duży wysiłek głosowy - często ta przypadłość spotyka nauczycieli, aktorów. Bezproduktywny suchy kaszel jest stymulowany poprzez podrażnienie błony śluzowej gardła lub krtani. Jest niezwykle uciążliwy bowiem nie przynosi ulgi – nie dochodzi do odkrztuszenia zalegającej wydzieliny. Kasłanie oraz łaskotanie w gardle podrażnia dodatkowo błonę śluzową jamy ustnej powodując nawrót ataku męczącego kaszlu. Aby zminimalizować ryzyko wysuszenia błony śluzowej jamy ustnej i gardła warto zadbać o odpowiednią wilgotność powietrza, picie odpowiedniej ilości płynów, unikanie ostrych potraw. Ze swojej strony polecam również wyrób medyczny GeloVox.
Dzięki formie tabletek do ssania błona śluzowa jest dobrze nawilżona i pokryta kompleksem hydrożelowym z kwasem hialuronowym oraz ma czas na regenerację. Więcej informacji znajdzie Pani na stronie http://gelovox.pl/kaszel W razie pytań chętnie pomogę Ekspert marki GeloVox