motyw przewodni wesela

Rozpoczęty przez Esme, 11 kwiecień 2017
143 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 11 kwiecień 2017, 11:24
witam dziewczyny, co sadzicie o tym, by wesele mialo motyw czy kolor przewodni? Moja siostra byla na weselu, gdzie Panna Młoda zazyczyla sobie by wszystkie dziewczyny miały okreslony kolor sukienek, chyba tez jasne. Czy uwazacie ze ejst to fajne czy troszke takie na sile? niczym gwiazdy? Ja osobiscie popieram normalne wesela, ale np. w tematyce rycerskiej, w zamku.
343 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 11 kwiecień 2017, 13:31
Ubieranie gości na konkretny kolor to lekka przesada. Ale wesela tematyczne są super! Moja kuzynka miała w stylu retro, więc wszyscy musieli znaleźć sobie taki rodzaj ubrań i się uczesać odpowiednio. Jedzenie i alkohol to już były normalne ;)
102 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 12 kwiecień 2017, 09:59
Ja raz byłam na liliowym weselu. Wszystkie sukienki liliowe, koszule mężczyzn liliowe, krawaty liliowe... po torcie weselnym uciekliśmy, bo patrzeć się na to nie dało.
93 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 12 kwiecień 2017, 15:18
Można wybrać kolor przewodni i wtedy np. kwiaty, kokardy na krzesłach powinny być w tym kolorze. Ale żeby ubierać się np. wszyscy na niebiesko to masakra!

285 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 12 kwiecień 2017, 16:59
Mi się podobają takie tematyczne wesela, to trochę jak bal przebierańców, ale też bez przesady. Jakby sobie mój mąż wymyślił wesele w stylu Terminatora to by sam ze sobą się żenił :D
128 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 13 kwiecień 2017, 11:18
Cytat:
Mi się podobają takie tematyczne wesela, to trochę jak bal przebierańców, ale też bez przesady. Jakby sobie mój mąż wymyślił wesele w stylu Terminatora to by sam ze sobą się żenił :D

mogloby byc smiesznie, albo star wars:P nowa moda na takie wesela, w tradycyjnych rodzinach z tego powodu moga pojawic sie zgrzyty, ale przeciez to jest dzien Państwa Mlodych i to oni maja byc zadowoleni.
314 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 13 kwiecień 2017, 11:23
Ja ze Star Wars bym nie miała problemu akurat, ale to wszystko kwestia gustu. Państwo Młodzi mają się świetnie bawić i jak chcą mieć westernowe wesele to niech robią. Ja nigdy na takim nie byłam, ale w sumie myślę że samo posiadanie motywu mogło by być już zabawą.
16 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 14 kwiecień 2017, 13:32
U mnie znajomy ma motyw informatyków zaproszenia pisane kodem 01 :P no fajnie kto rozumie to się cieszy ale już widze jak starsze ciocie będą zadowolone
93 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 18 kwiecień 2017, 11:12
Cytat:
Cytat:

mogloby byc smiesznie, albo star wars:P nowa moda na takie wesela, w tradycyjnych rodzinach z tego powodu moga pojawic sie zgrzyty, ale przeciez to jest dzien Państwa Mlodych i to oni maja byc zadowoleni.

Star Wars? Masakra :D A tak serio, wydaje mi się, że niby to jest dzień młodych, ale z wesela robi się teraz niezła impreza, która trochę nijak ma się do wartości które powinny za tym iść :(

16 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 20 kwiecień 2017, 14:09
Star Wars i co młody ubierze sie za dark Vadera
81 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 24 kwiecień 2017, 23:22
Cytat:

Star Wars? Masakra :D A tak serio, wydaje mi się, że niby to jest dzień młodych, ale z wesela robi się teraz niezła impreza, która trochę nijak ma się do wartości które powinny za tym iść :(

w przypadku tkich wese czase moze to wygladac jak typowy bal przebieranow, taki karnawal, czy o to chodzi w weselu? Nie wiem..moze czasy sie zmieniaja?
65 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 10 maj 2017, 12:30
Widziałam u koleżanki zdjęcia z takiego wesela, większość sukienek była w kropki, w sumie zastanawiałam się, czy to przypadek, czy faktycznie młoda prosiła dziewczyny, żeby przyszły w takich sukienkach.
W sumie wesele jest raz w życiu i jeśli komuś się marzy wyjątkowy motyw, to czemu nie.
Moja przyjaciółka bierze ślub w tym roku, ja będę świadkować. Już wiem, że wesele będzie bardzo kameralne w ślicznej restauracji Gąska. Jak sobie pomyślę o menu, to już się robię głodna :D A potem będą mieć sesję zdjęciową na Podgórzu i nad Wisłą. O żadnych nietypowych strojach póki co nic mi nie wiadomo :D
93 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 10 maj 2017, 12:48
jest to jeden raz w zyciu, ale nie wiem czy chcialabym, aby wszyscy wygladali tak samo. Troche nudno..
128 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 10 maj 2017, 12:54
my idziemy teraz w sierpniu na wesele mojego brata ciotecznego i ubieramy sie normalnie, nie ma jakis wymoow. jedynie mlodzi chca wino zamiast kwiatow i pieniazki zamiast sprzetow - bardzo rozsadnie.
128 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 10 maj 2017, 13:17
Cytat:
Można wybrać kolor przewodni i wtedy np. kwiaty, kokardy na krzesłach powinny być w tym kolorze. Ale żeby ubierać się np. wszyscy na niebiesko to masakra!

na swoim slubie tak mialam- ze wszystko bylo utrzymane w kolorze zlotym: dekoracja stołow, zasłony, zaproszenia dla gosci, ale goscie ubierali sie normalnie.
117 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 24 maj 2017, 11:49
U nas był niebieski bo mój mąż uwielbia :) Ja w sumie nie mam żadnych preferencji, więc zgodziłam się. Mieliśmy wstążki niebieskie przy krzesłach, kwiaty oraz garnitur męża był niebieski :)

39 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 24 maj 2017, 22:11
Taki motyw przewodni może być fajny o ile zostanie zrobiony z umiarem. A nie każdy to potrafi. Dużo osób wybierając motyw przewodni ma tendencję do przesady. Fajnie jeśli jest to jakaś konkretna kolorystyka, jak jakieś delikatne ozdoby w jednym kolorze, ale nie wszystko dookoła. To co mnie ostatnio bardzo zaciekawiło to wesela urządzane w stylu "green". Czytałam o tym na jednym blogu: http://hotelnabloniach.pl/blog/greenery-czyli-odkrywamy-weselne-trendy-2017/ i powiem szczerze, że nawet mi się to spodobało. Taki akcent natury :D
22 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 31 maj 2017, 15:00
Tu jest bardzo fajny artykuł na ten temat: https://www.planujemywesele.pl/poradnik/aranzacja-wesela ogólnie wesela z motywem przewodnim zawsze bardzo mi się podobały, szczególnie jeśli całość jest odpowiednio zaplanowana i wykonana ze smakiem (bez przesadnego epatowania koncepcją). Na pewno spójna aranżacja sprawia, że całe wydarzenie wygląda piękniej :)
117 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 18 czerwiec 2017, 17:17
Ja mam raczej problem z takimi pomysłami ale korzystam wtedy z pomocy internetu :) Na szczęście w XXI wieku mnóstwo pomysłów można znaleźć właśnie w sieci. Zajrzyjcie na przykład tu: https://dekorowanie.pl/inspiracje-weselne-i-slubne/. To firma, która robi przepiękne dekoracje. Na pewno coś przypadnie Wam do gustu :)
76 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 07 lipiec 2017, 21:35
Cytat:
U nas był niebieski bo mój mąż uwielbia :) Ja w sumie nie mam żadnych preferencji, więc zgodziłam się. Mieliśmy wstążki niebieskie przy krzesłach, kwiaty oraz garnitur męża był niebieski :)

kolezanka ze studiów tez miała podobnie z nievbieskim- ona miała biała suknie z niebieska wstazka, niebieski bukiet, a pan młody niebieski garnitur i okulary:) stylowo, jak było na sali - nie wiem, bo nie bylam.
343 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 08 lipiec 2017, 14:20
Kolor przewodni to też fajne wyjście ;)