Plecak, czy tornister dla dziecka?

Rozpoczęty przez rebeeka091, 22 kwiecień 2017
19 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 22 kwiecień 2017, 17:08
Co waszym zdaniem lepiej wybrać dla dziecka do szkoły - plecak, czy tornister?
90 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 22 kwiecień 2017, 20:00
myślę że w przypadku pierwszaka czy np. 2- klasisty doskonale sprawdzi się tornister z ulubiona kreskówka. Starsze dziecko raczej bedzie chciało zamienic taki tornister na plecak. Wazne, zeby zarowno plecak jak i tornister miały usztywnione plecy i wygodne szelki do noszenia.
16 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 25 kwiecień 2017, 13:34
Teraz moda na plecaki na kólkach przynajmniej dzieci nie muszą się nosić tego ciężaru na plecach
36 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 25 kwiecień 2017, 22:06
Cytat:
Teraz moda na plecaki na kólkach przynajmniej dzieci nie muszą się nosić tego ciężaru na plecach

pamiętam moj szkolny plecak - to odprowadzający mnie dziadkowie nie mieli sily go nawet podniesc, dzieciom z pewnoscia ta moda wyjdzie na dobre.
40 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 25 kwiecień 2017, 22:53
Cytat:
Cytat:

pamiętam moj szkolny plecak - to odprowadzający mnie dziadkowie nie mieli sily go nawet podniesc, dzieciom z pewnoscia ta moda wyjdzie na dobre.

Mnie do podstawówki tata na rowerze woził. Ja na bagażniku, plecak na kierownicy i tak jechaliśmy :) A wtedy jeszcze nie było aż tyle zeszytów ćwiczeń do noszenia. Tylko jakaś książka, zeszyty, piórnik.
Komentarz został usunięty
21 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 01 maj 2017, 11:22
Dla pierwszoroczniaka lepszy będzie chyba tornister, najlepiej taki z motywem z ulubionej bajki. Dla trochę starszego dziecka lepiej już wybrać plecak, koniecznie taki z usztywnionym tyłem. Spory wybór plecaków i tornistrów masz w sieci m.in. tu http://plecak-tornister.pl ale jeśli masz taką możliwość, to poszukaj czegoś w stacjonarnym sklepie - plecak i tornister warto przymierzyć przed zakupem.
163 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 01 maj 2017, 11:45
Cytat:
Dla pierwszoroczniaka lepszy będzie chyba tornister, najlepiej taki z motywem z ulubionej bajki. Dla trochę starszego dziecka lepiej już wybrać plecak, koniecznie taki z usztywnionym tyłem. Spory wybór plecaków i tornistrów masz w sieci m.in. tu http://plecak-tornister.pl ale jeśli masz taką możliwość, to poszukaj czegoś w stacjonarnym sklepie - plecak i tornister warto przymierzyć przed zakupem.

do takiego tornistra czasem od razu mozesz wybrac piornik czy torbe na buty zmienne z tym samym motywem:)