Fototapeta w pokoju dla dziecka

Rozpoczęty przez berka, 02 maj 2017
110 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 02 maj 2017, 06:55
Co sądzicie o fototapetach w dzięcięcym pokoju? Mi się bardzo podobają - w szczególności te z postaciami z kreskówek.
88 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 02 maj 2017, 11:09
super sprawa na ozdobienie pokoju i to w dodatku nieduzym - w porownaniu do malowania kosztem. w internecie znajdziesz wiele sklepów z takimi tapetami, mozesz nawet sama wybrac wzor i tapeta zostanie przygotowana według twojego zyczenia.
56 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 02 maj 2017, 13:31
Mi również się podobają. Na pewno jest to dobra opcja, aby ubarwić i uatrakcyjnić pomieszczenie. Fototapeta ma również niewątpliwą zaletę Jesli bęzie wykonana z mocnego materiału to na pewno będzie ja łątwiej doczyścić niż farbę. A przecież wszystkie wiemy, że na ścianach masa jet odcisków paluszków dzieci.
Jesli bierzecie pod uwagę kkupno takiej tapety to polecam zajrzeć do sklepu Lotari:
https://lotari.pl/

Z racji tego,ze jest tam ich bardzo dużó ( jakiś czas temu zamawiałam tam tapetę dla mojej córki do pokoju).
163 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 02 maj 2017, 21:35
ja tez popieram ozdobienie pokoju super fototapeta, ktora spodoba sie maluchowi i nada wnetrzu ciepla:) zanim kupisz sprawdz w ktorym sklepie dodatkowo masz rabat w ramach kodow rabatowych
42 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 04 maj 2017, 10:25
Mi też się podobają i na pewno położymy fototapetę z jakimś łagodnym wzorem. Poza tym tapety łatwo można ściągnąć jak się znudzą bez uszkodzania ściany :)