Szkolenia dla nauczycieli

Rozpoczęty przez rabonik, 02 maj 2017
21 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 02 maj 2017, 20:01
Czy są może na forum osoby, które mają doświadczenie ze szkoleniami dla nauczycieli z Vulcana: https://www.vulcan.edu.pl/szkolenia/szkolenia-dla-nauczycieli-i-rad-pedagogicznych-21 i mogą się podzielić opinią? Myślę czy nie spróbować trochę rozbudować swojego CV ale dobrze byłoby najpierw wiedzieć czy warto :)
86 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 04 maj 2017, 10:29
Nie znam tych szkoleń. Ale powinniście mieć takie z pracy obligatoryjnie niektóre jak bezpieczeństwo danych z dzienników elektronicznych itd.
338 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 04 maj 2017, 15:46
Nie mam doświadczeń z nimi, ale ogólnie przy szkoleniach zwróć uwagę czy na koniec wydają ci certyfikat albo dyplom ukończenia.
277 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 06 maj 2017, 13:31
Szkolenia dodatkowe do CV i dla nabycia wiedzy dla siebie nigdy nie są głupim pomysłem, ale sprawdź czy faktycznie wydadzą ci jakieś potwierdzenie, bo przejżałam stronę i nic takiego nie widzę.
138 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 07 maj 2017, 01:36
poczytaj tez opinie w necie na ich temat, no i przede wszystkim te zaswiadczenia, czy wydaja.
24 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 16 maj 2017, 22:30
Tych szkoleń akurat nie znam, ale wiem że w warszawskim Centrum CBT odbywają się bardzo często rekomendowane warsztaty dla nauczycieli, pedagogów i psychologów. Siostra wkrótce właśnie wybiera się tam na szkolenie w celu poznania tematu seksualności wśród dzieci. Niestety jest on najczęściej tematem przemilczanym, brakuje odpowiedniej wiedzy w tym zakresie, więc warto zapoznać się z nim od strony teoretyczne,j a także praktycznej, by móc młodych ludzi edukować
128 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 21 maj 2017, 20:01
ja ostatnio kupilam kurs na grouponie, za 9 zl - regularna kwota to 123 zł z zaswiadczeniem MEN z zakresu marketingu, akurat przyda mi sie jako nowe umiejetnosci. Tej firmy co piszesz nie znam
16 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 22 sierpień 2017, 11:18
Jak wiadomo zawód nauczyciela wiąże się z niekończącą się nauką i szkoleniami. Sama wiem to po sobie. Cały czas staram się poszerzać swoją wiedzę, aby móc przekazać jak największą wiedzę swoim dzieciom. Teraz trafiałam na fajne kursy języków obcych na stronie http://lincoln.edu.pl/warszawa/jak-uczymy/. Z tego co wiem do doskonale rozwijają wszelkie aspekty językowe oraz komunikacyjne.
143 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 22 sierpień 2017, 11:38
Cytat:
Jak wiadomo zawód nauczyciela wiąże się z niekończącą się nauką i szkoleniami. Sama wiem to po sobie. Cały czas staram się poszerzać swoją wiedzę, aby móc przekazać jak największą wiedzę swoim dzieciom. Teraz trafiałam na fajne kursy języków obcych na stronie http://lincoln.edu.pl/warszawa/jak-uczymy/. Z tego co wiem do doskonale rozwijają wszelkie aspekty językowe oraz komunikacyjne.

moja siostra interesowała się kursami i egzaminami językowymi w tej szkole językowej i - porownując ceny z innymi - to jest to dosc droga szkoła.