Styczniowe mamuśki 2018

Rozpoczęty przez renka, 18 maj 2017
72 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 18 maj 2017, 08:12
Witajcie!
Są już tutaj mamy styczniowe? Dopiero co się zaczął 2017 rok a ja już piszę o 2018 ;)
No, ale co zrobić jak prawdopodobnie zostanę po raz drugi mamą? :) Jutro idę do lekarza potwierdzić wszystko, ale 3 testy zrobione pozytywnie, beta cały czas wzrasta, staraliśmy się o maleństwo pół roku i mam nadzieję, że się udało :)

8 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 22 maj 2017, 17:54
Zgłaszam się! Termin na 8 stycznia, mam już nawet pierwsze zdjęcie mojej potężnej Fasolki, 19.05 - 11,9 mm.
To moja pierwsza ciąża, szczęśliwie wystarana za pierwszym podejściem :)
72 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 24 maj 2017, 11:33
Cytat:
Zgłaszam się! Termin na 8 stycznia, mam już nawet pierwsze zdjęcie mojej potężnej Fasolki, 19.05 - 11,9 mm.

Witaj! Jak fajnnie, pierwsza ciąża i od razu za pierwszym podejściem?! Super, szczęściara :)
Ja mam potwierdzony termin na 21 stycznia. Jak się czujesz? Bo u mnie zaczynają się, podobnie jak w pierwszej ciąży mdłości i odrzuca mnie od jedzenia :(

2 wpisy
Pierwsze kroki
Napisany dnia 24 maj 2017, 11:50
Dołączam do was :) 6 tydzień :)
8 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 25 maj 2017, 09:28
renka, od samego początku męczą mnie więzadła i ciągnięcia w podbrzuszu chociaż teraz to już raczej okazyjnie z mdłościami bywa różnie, na ogół są ale jem i nie pozbywam się tego. Jem na siłę i z przyzwoitości, bo szczerze wogóle na nic nie mam specjalnej ochoty chyba, że jakieś świeżynki ale to też jeszcze nie czas na te najpyszniejsze np. truskawki
4 wpisy
Pierwsze kroki
Napisany dnia 25 maj 2017, 09:47
Witam was:) Ja prawdopodobnie tez będę styczniowa mamusia w środe ide do lekarza potwierdzić co i jak :) Będzie to moje drugie dziecko mam już 5 latkę:)
72 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 25 maj 2017, 13:53
Cytat:
Witam was:) Ja prawdopodobnie tez będę styczniowa mamusia w środe ide do lekarza potwierdzić co i jak :) Będzie to moje drugie dziecko mam już 5 latkę:)

Witaj :) Gratulacje! Trzymam kciuki za wizytę u lekarza. Ja też mam córeczkę, 3 latka skończone :) Teraz będzie drugie bardzo wyczekiwane :)

72 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 25 maj 2017, 13:54
Cytat:
renka, od samego początku męczą mnie więzadła i ciągnięcia w podbrzuszu chociaż teraz to już raczej okazyjnie z mdłościami bywa różnie, na ogół są ale jem i nie pozbywam się tego. Jem na siłę i z przyzwoitości, bo szczerze wogóle na nic nie mam specjalnej ochoty chyba, że jakieś świeżynki ale to też jeszcze nie czas na te najpyszniejsze np. truskawki

No ja właśnie teraz mam faze że jadłabym tylko lody i nic więcej nie biorę do ust :( A rano tak rzygałam, że myślałam o śmierci... Teraz odespałam trochę i jest lepiej ale coś czuję że do 10 tygodnia to ciężko będzie.

8 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 25 maj 2017, 14:06
Cytat:
No ja właśnie teraz mam faze że jadłabym tylko lody i nic więcej nie biorę do ust :( A rano tak rzygałam, że myślałam o śmierci... Teraz odespałam trochę i jest lepiej ale coś czuję że do 10 tygodnia to ciężko będzie.

No ja też akurat na lody nie mogę marudzić :)
2 wpisy
Pierwsze kroki
Napisany dnia 25 maj 2017, 17:31
Hej, byłam dziś u lekarza i potwierdzono - jest moja pierwsza dzidzia :) termin na 20 stycznia, udało się za pierwszym podejściem więc tym bardziej super :)
2 wpisy
Pierwsze kroki
Napisany dnia 25 maj 2017, 17:34
Cytat:
Cytat:

Witaj! Jak fajnnie, pierwsza ciąża i od razu za pierwszym podejściem?! Super, szczęściara :)
Ja mam potwierdzony termin na 21 stycznia. Jak się czujesz? Bo u mnie zaczynają się, podobnie jak w pierwszej ciąży mdłości i odrzuca mnie od jedzenia :(

Hej, ja też nie mam apetytu, ale na ogórki kiszone to zawsze mam chęć :)