Ubranka dla dzieci

Rozpoczęty przez lena_, 26 czerwiec 2017
38 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 26 czerwiec 2017, 22:40
Gdzie najczęściej kupujecie ubranka dla swoich pociech ? Moja córka do tej pory chodziła w ubraniach po starszej córce mojej siostry więc nie mam w temacie zakupów dużego doświadczenia :) Z góry dzięki za opinie.
87 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 28 czerwiec 2017, 07:27
Sprawdź sobie ofertę 5-10-15. Ubieram tam dwóch synów w zasadzie od urodzenia ii to zdecydowanie moja ulubiona marka. Ciekawa jestem jak to wygląda u innych mam :)
91 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 28 czerwiec 2017, 11:18
Cytat:
Sprawdź sobie ofertę 5-10-15. Ubieram tam dwóch synów w zasadzie od urodzenia ii to zdecydowanie moja ulubiona marka. Ciekawa jestem jak to wygląda u innych mam :)

ja tez ubranka czy zabawki kupuje w tym sklepie, maz z pracy dostaje taką ksiazeczke z rabatami do roznych sklepow, m.in. do 5-10-15 i do smyka to zawsze mam pare zlotych taniej.
1 wpis
Pierwsze kroki
Napisany dnia 30 czerwiec 2017, 11:10
No to widzę, że tworzy nam się to fanclub 5-10-15 :) My też kupujemy tam od jakiegoś czasu. Kupony rabatowe to moim zdaniem duży plus tego sklepu bo pojawiają się często a i na wyprzedażach można upolować perełki za fajne pieniądze.
1 wpis
Pierwsze kroki
Napisany dnia 03 lipiec 2017, 11:02
Ja też lubię robić tam zakupy. Nawet w zeszłym tygodniu kupiłam świetny dres, kilka t-shirtów i spodenek na lat. W sierpniu będę tam też kupować wyprawkę do przedszkola dla mojego malucha. Macie jakieś swoje must have z 5.10.15 ?
1 wpis
Pierwsze kroki
Napisany dnia 03 lipiec 2017, 12:39
Wiesz co to zależy czego tak naprawdę szukasz. Ja na przykład niebawem planuję kupić swojej córce tą sukienkę https://www.51015kids.eu/dziewczynka-8-12-lat/sukienki/sukienka-dziewczeca-4k3212.html. Wybieramy się w sierpniu na wesele i myślę, że będzie idealnie pasować :) Co o tym sądzicie ?
81 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 03 lipiec 2017, 13:25
bardzo ladna ta sukieneczka na wesele:) mnie dla mlodszych dziewczynek podobaja sie sukienki z tiulem na dole, jak tutu:) wygladaja jak małe ksiezniczki) slodko:)
65 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 04 lipiec 2017, 12:31
czasem też wpadałam tam na zakupy ale ostatnio bardziej przerzuciłam się na zakupy w sieci, bo odkryłam parę sklepów z rzeczami świetnymi jakościowo dla dzieciaków a wychodzących dużo taniej niż stacjonarnie w tych sklepach w galeriach, z ostatnich odkryć https://odziez-ciazowa-dziecieca.sklep.pl/ - Polska produkcja więc nie rozlatuje się po pierwszym praniu, fajnie modnie odszyte ale bez udziwnień i do tego sama obsługa ze strony sklepu bardzo sprawna
285 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 04 lipiec 2017, 15:33
Reserved Kids, HM kids, i 5-10-15 plus ja jeszcze buszuje po lumpeksach, bo i tak każde ubranie trzeba przed założeniem wyprać i tak. To co za różnica czy sieciówka czy lump.
2 wpisy
Pierwsze kroki
Napisany dnia 30 lipiec 2017, 21:42
Ja akurat dostrzegam dość sporą różnicę czy ciuch jest nowy, czy z lumpeksu. Bałabym się kupić dzieciakowi ubranie używane nie wiadomo przez kogo. Dlatego bardzo cenię sobie sklepy z ciuchami nowymi, ale w atrakcyjnych cenach, na przykład dzięki rabatom czy bonom. Druga opcją, jaką wymyśliłam, jest kupowanie ubranek w hurtowniach, często jednak wymaga to jednorazowo większych zakupów (można dogadać się z koleżankami w sprawie wspólnych zamówień, oszczędność jest ogromna względem zakupów w sieciówkach). Ostatnio kupowałyśmy ubranka na lato, w tym stroje kąpielowe w sprawdzonej hurtowni internetowej hurtownia odzieży. Przy większych zamówieniach dowóz jest gratis, dlatego jak pisałam, polecam przede wszystkim zakupy ze znajomymi.
143 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 30 lipiec 2017, 23:23
Cytat:
JBałabym się kupić dzieciakowi ubranie używane nie wiadomo przez kogo. Dlatego bardzo cenię sobie sklepy z ciuchami nowymi, ale w atrakcyjnych cenach, na przykład dzięki rabatom czy bonom.

oczywiscie, ze kupujac ubranka dla dzieci uzywane nie waidomo kto je nosil, czy nie miał jakis problemów, np. ze skóra czy ze swierzbem (u dzieci akurta moze sie to zdarzyc). Tez wole nowe ubranka, lepiej miec mniejsza ilosc ciuszkow, ale sprawdzonych niz tone z lumpa.
6 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 31 lipiec 2017, 04:37
A zamawiałyście kiedyś takie co można samemu zaprojektować? Tutaj na przykład macie body https://ideashirt.pl/projektuj/body-dzieciece , ale znajdziecie jeszcze bluzy i inne. Jak dla mnie czad.
3 wpisy
Pierwsze kroki
Napisany dnia 31 lipiec 2017, 19:33
Ja różnie , zazwyczaj w sieciówkach , staram się wybierać takie dobre jakościowo. Niedawno przegladałam gazetkę sklepu lidl w aplikacji Moja Gazetka i trafiłam na super ciuszki dla dzieci w świetnej cenie. Ogółem są rewelacyjne jeśli chodzi o jakość i cenowo też super, zawsze poluję na promocje tam .
10 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 31 lipiec 2017, 22:34
Ja większość ubranek kupuję w Pepco. Dzieci bardzo szybko z nich wyrastają i myślę, że nie warto przepłacać. Tym bardziej, że mają tam ładne i nie drogie rzeczy. Dostaję na telefon promocje z https://mojagazetka.com/, więc jestem na bieżąco. Jak jest coś, co mi się podoba, to kupuję.
128 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 01 sierpień 2017, 08:57
Cytat:
Ja większość ubranek kupuję w Pepco. Dzieci bardzo szybko z nich wyrastają i myślę, że nie warto przepłacać. Tym bardziej, że mają tam ładne i nie drogie rzeczy.
PEpco ma ładne ubranka, tak samo tanie sprzety i artykuły gospodarstwa domowego.
42 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 13 sierpień 2017, 16:33
Ja naprawde bardzo różnie, w sumie zależy też czego szukam. Ostatnio zamawiałam śpiochy dla karolci z karoka.pl bo zauwazyłam że podobają jej się wybitnie kolorowe ubranka i naprawde uroczo reaguje na żywe kolory :) a tam mają ogromny wybór oryginalnych motywów ze zwierzakami. Materiał śpiochów jest ok bo nie poci się, a i cena jak na jakość naprawdę dobra
1 wpis
Pierwsze kroki
Napisany dnia 18 wrzesień 2017, 14:38
Może tutaj znajdziesz coś ciekawego dla dziewczynek - https://www.51015kids.eu/. Dość spory wybór dla dzieci w każdym wieku.