Katering dietetyczny w Warszawie

Rozpoczęty przez magda, 04 lipiec 2017
96 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 04 lipiec 2017, 13:14
Cześć. Szukam obecnie firmy oferującej smaczny katering dietetyczny w stolicy. Ale uwaga : zależy im na tym aby był wegetariański :)
Z góry dzieki :)
147 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 04 lipiec 2017, 15:02
healthy food:
http://www.healthyfood.waw.pl/oferta/dieta-wegetarianska/

Jest smacznie, niedrogo jak na Warszawę oraz jedzenie jest przygotowywane ze świeżych składników. Od jakiegoś czasu jestem na diecie wege. Próbowałam początkowo gotować sobie samodzielnie jednak zajmowało mi to zdecydowanie zbyt duzo czasu niż powinno. Dlatego też zdecydowałam sie na zamówienei sobie jedzonka z firmy.
28 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 28 sierpień 2017, 19:17
no dla mnie świeże produkty to podstawa - jestem wege, więc nie wyobrażam sobie kupować byle czego... dlatego w marketach potrafię często spędzić nawet godzinę, szperając i szukając jak najmniej przetowrzonych produktów, a jak wiadomo z tymi raczej ciężko... na okres wakacji zdecydowałam się na catering Macro Bios Bar bo są mega elastyczni - kuchnia dostosowana do zapotrzebowania no i eweidentnie w moim stylu. wszystie składniki są ze sprawdzonych BIO upraw a kombinacje stosowanych ziół to po prostu petarda. Nie ma jedzenia szpitalnego jak to często bywa w cateringu dietetycznym - tutaj naprawde każdy składnik jest na wagę złota! naprawde polecam bo jest zdrowo, smacznie i z polotem