Jaki materac do spania

Rozpoczęty przez magda, 06 lipiec 2017
96 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 06 lipiec 2017, 12:44
Witam Was-mam problem z wyborem materaca do spania i liczę na Waszą pomoc.Nie wiem jaki materac powinnam kupić-czy sprężynowy z lateksem czy sam lateksowy.Dodam,że ja np nie mogę spać na bardzo twardym bo potem nie mogę się podnieść tak mnie boli w krzyżu,a mój narzeczony nie ma z tym problemu, mimo że ma troche krzywy kręgosłup.Jak poszliśmy do sklepu to pan sprzedawca zaproponował nam jeden za 3000zł a drugi za 4000zł (!) cena koszmarnie wysoka i myślę,że jestem w stanie kupić tańszy i równie dobry może w jakimś sklepie internetowym.Napiszcie jakie macie doświadczenia w tego rodzaju zakupach no i gdzie kupowałyście-czy zwykły sklep czy internetowy.
128 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 06 lipiec 2017, 13:29
cena zabójcza. Ja mam materac chyba piankowy, warstwowy, wygodny bardzo. Niestety cena tez nie była duzo nizsza, bo za 2 materace do sypialni 2 m na 2m dalismy ponad 2 tysiace złotych. Czy jest tam tez latex nie wiem. Spi sie super, nie sa ani za twarde, ani za miekkie. Kupowałam je w tradycyjnym sklepie- wole jednak sprawdzic, polozyc sie. Choc sklep dawal mozliwosc wymiany do miesiaca- trzeba bylo uzywac w oryginalnej folii - spalismy tak jedna noc i zdecydowalismy, ze je faktycznie zostawiamy.
133 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 06 lipiec 2017, 13:44
Jasne,ze mozna kupić tansze materace. Po prostu sprzedawca pomyslał, ze chcecie sobie kupić materaz z naprawdę wysokiej półki i takie Wam zaproponował.
Ze swojej strony proponuję przejrzeć sobie tradycyjne materace sprężynowe od Sembelli:
http://sembella.pl/produkty/materace/sprezynowe/

Bardzo dobra firma, jakośćiowo mają jedne z lepszych materacy jakie mozna sobie kupić. Mamy ich materac lateksowy.

Jesli macie problem z decyzją jaki materac kupić to kupcie dwa mniejsze. Niech każde z Was ma materac taki jaki mu odpowiada :)
98 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 06 lipiec 2017, 13:53
moj tata by zartem powiedział, ze najwidoczniej wygladacie na bogatych. Oczywiscie, ze sa tansze i rownie dobre materace. Sprawdz sobie najpierw stacjonarne sklepy. zorientuj sie, dla mnie e-sklep to ostatecznosc.
102 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 07 lipiec 2017, 13:32
Ja kupowałam w BRW za około 1600 zł ale sprężynowy. Jest wygodny, nie za miękki, ale też nie twardy. Plecy nie bolą, ale też nie zapadasz się w niego.
311 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 07 lipiec 2017, 16:11
A nie masz u siebie w mieście komisu meblowego albo takiego outletu? U mnie jest Lord - oni tam końcówki serii ze Skandynawii sprowadzają. I też fajne materace mają za pół ceny tego co w sklepie normalnym. Wszystko nowe, zapakowane tylko np. 3 krzesła do stołu zamiast 4 mają itd.
121 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 07 lipiec 2017, 19:42
My też mamy sprężynowy typu Ona i On, że jedna połowa jest bardziej wytrzymała na ciężar, teoretycznie cięższego mężczyzny i materac się nie wyrabia.
337 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 08 lipiec 2017, 14:07
Też mi się wydaje, że kupisz taniej niż za 3-4 tysiące dobry materac. Spróbuj w sieciówkach też jak Ikea czasem mają coś fajnego.
266 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 09 lipiec 2017, 15:11
Ja też bym popatrzyła po outletach, bo tam są super rzeczy w pojedynczych sztukach i takie super drogie materace też bywają, ale w dobrej cenie a nie 3-4k.
272 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 09 lipiec 2017, 20:14
Lateksowe są generalnie dla alergików, jak nie macie alergii to odpuśćie i kupcie normalny sprężynowy.
12 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 31 lipiec 2017, 15:58
u nas jest materac antyalergiczny , czterowarstwowy Domino z Fiki Miki, chwalę sobie http://materacyk.pl/
1 wpis
Pierwsze kroki
Napisany dnia 11 sierpień 2017, 10:39
Zachęcam do skorzystania z oferty sklepu internetowego Idealny Materac - www.idealnymaterac.pl

Znajdą tam Państwo szeroki wybór materacy w różnych przedziałach cenowych. Szczególnie zachęcam do skorzystania z zakładki "dobierz materac", gdzie za pomocą kilku kliknięć możemy dopasować idealny materac do naszych potrzeb.
Gość Serwisu
Napisany dnia 20 sierpień 2017, 19:20
kiedy jeszcze karmiłam, bardzo bolał mnie kręgosłup w odcinku szyjnym. fizjoterapeutka podpowiedziała mi zmianę pozycji karmienia i zmianę materaca. poleciła taki z technologią sprężyn piankowych, które odpowiednio wspierać będzie cały kręgosłup. ja jeszcze szukałam antyalergicznego. Wybór padł na Dormeo z technologią octaspring. Naprawdę, polecam!
9 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 21 sierpień 2017, 16:11
Kupując materac nie kieruj się samą ceną ale też jakością wykonania i wygodą. Co z tego ze kupisz tani materac jak będzie źle wykonany i niewygodny. Lepiej zapłacić trochę więcej ale mamy pewność że materac jest dobrej jakości który ma posłużyć na długie lata. Z tego co wiem to tutaj http://heveamaterace.pl/marka/ można znaleźć dobre materace.
16 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 21 sierpień 2017, 17:34
Materac to najważniejszy zakup z jakim przyjdzie nam się zmierzyć...należy do tych zakupów dobrze się jednak przygotować.Nie należy kupować pierwszego jaki wpadnie nam w ręce,trzeba dopasować go do naszych potrzeb,do tego jaki będzie najlepszy byśmy mogli zdrowo się wyspać.Warto odwiedzić stronkę http://martimeble.pl/3-lozka-do-sypialni
Oferują nie tylko dobrej jakości łóżka,ale też materace z kokosem,pankowe czy bonelowe.
Gość Serwisu
Napisany dnia 21 sierpień 2017, 19:33
Antyalergiczny materac z Dormeo http://www.dormeo.pl.