Mamy na marzec 2018rok:)

Rozpoczęty przez Zuzia17, 11 lipiec 2017
69 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 05 grudzień 2017, 12:03
Wczoraj zrobilam badanie glukozy-nie jest wcale tak zle:) jedynie czas sie troszke dluzy na poczekalni;) dzis odebralam wyniki i sa dobre:) ale badania moczu wyszly zle-mam slady bialka w moczu, bakterie, nablonki plaskie dosc liczne:/ wychodzi na jakas infekcje...jutro jade powtorzyc badania i do lekarza w razie potrzeby pojade...te bialko w moczu mnie niepokoji:(
44 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 07 grudzień 2017, 09:05
Zuzia super ze glukoza wyszla ok. Te bialka rzeczywiscie sa niepokojace, u mnie za kazdym razem wywala jedna bakterie. Bialek, ketonow i innych brak na szczęście.

Dziewczyny ile u Was malenstwa ważą - moje zaledwie 700 gram nie wiem czy to norma czy za malutkie, wiem kazdy maluch jest inny no ale sie martwie..
69 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 07 grudzień 2017, 18:49
Dziewczyny powtorzylam badania i wyniki sa lepsze:) bakterie, leukocyty i nablonki plaskie sa w moczu ale w mniejszych ilosciach, bialka nie ma wcale...takze nie latam po lekarzach, wizyte mam 13 grudnia i sie dowiem ile synek wazy...ale jego ruchy juz mnie zaczynaja bolec;)upatrzyl sobie prawe zebro i jestem cala obolala...a na krzyz wytrzymac nie moge:( macie juz skurcze?? Ja coraz czesbiej czuje ze brzuch twardnieje i po chwili wszystko wraca do normy ...
35 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 08 grudzień 2017, 23:16
Pozdrowienia dla Hani! :) Wygląda na to, że kolejne USG będę miała dopiero w 30 tc. Ostatnia waga dziecka to ta z połówkowego 519g, więc chyba duże. Brzuch mam wielki, na szczęście tylko brzuch.

U mnie też glukoza wyszła dobrze, ale mocz źle. Dostałam receptę na jakiś proszek do wypicia z wodą i po tygodniu kolejny mocz wyszedł już dobrze.

Jakiś czas temu codziennie czułam skurcze, brzuch twardniał na moment, teraz rzadko mi się to zdarza. Ale dziecko wyraźnie się rusza, czasem mocno się wyciąga i wystawia do nas chyba nóżki :) Kopnięciem potrafi mnie obudzić albo wystraszyć, ma moc.

W tym tygodniu zdarzyło się dwa razy, że kopało u góry brzucha, myślałam, że już zostanie z główką w dół, ale jeszcze się odwróciło i znów kopie na dole i po bokach.

Od wczoraj jestem na zolnieniu lekarskim, rozchorowałam się niestety. Kaszel z flegmą, ogień w gardle. Duszności i ucisk w klatce piersiowej. Huczy mi w głowie i nie mam na nic siły :/
44 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 11 grudzień 2017, 11:57
Mi sie zawsze dostaje po bokach, juz nic nie powiem o kopniecia w pęcherz - najgorzej jest jak gdzies jesteśmy i brak dostepu do wc tak jak wczoraj w kościele.

U mnie mocz tez paskudny wyszedl - dostalam antybiotyk - jeszcze 4 dni brania :( pozniej kolejny posiew oby w koncu bylo dobrze.
69 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 13 grudzień 2017, 19:04
Dziewczyny jestem po wizycie:) dzis mialam robione tylko usg dopochwowe zeby sprawdzic dlugosc szyjki macicy- ma 5cm wiec jest dobrze:) lekarz kazal wiecej sie oszczedzac ze wzgledu na twardy brzuch i znow przepisal żelazo...10 stycznia mam kolejna wizyte i bede miala usg z wszystkimi wymiarami dzidzi:)
44 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 23 grudzień 2017, 11:59
Kochane dziewczyny zycze Wam zdrowych pogodnych radosnych pelnych ciepla rodzinnego Świąt
35 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 28 grudzień 2017, 11:06
Paula dziękuję za życzenia :* Święta były piękne, tylko takie krótkie... Od wczoraj jestem znowu zawalona robotą, już mam dosyć, ale jeszcze kilka tygodni i będę wolna. Zajmę się wreszcie przygotowaniami do porodu i do przyjęcia w domu nowego człowieczka :)

Czekam właśnie na wizytę, dziś bez USG, mam nadzieję, że dostanę skierowanie i wkrótce popatrzę co u maluszka.
69 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 28 grudzień 2017, 15:55
Święta stanowczo za szybko minely:( ja wczoraj zakupilam wózek:) i w styczniu chce kupic cala wyprawke:) brzuch mam czesto twardy i czuje delikatne skurcze,wiec wole miec wszystko wczesniej przygotowane...10 stycznia mam wizyte i usg:) i ktg:)
44 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 12 styczeń 2018, 18:45
Dzis bylam na usg. Malutka rośnie, rozwija sie prawidłowo. Jestem taka szczesliwa. Powoli zaczelam pranie ciuszkow, kupilam zaledwie kilka sztuk bo bardzo duzo dostalismy od narzeczonego siostry. Juz sie doczekac nie moge porodu a z drugiej strony przeraza mnie niesamowicie..
44 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 12 styczeń 2018, 18:45
Dzis bylam na usg. Malutka rośnie, rozwija sie prawidłowo. Jestem taka szczesliwa. Powoli zaczelam pranie ciuszkow, kupilam zaledwie kilka sztuk bo bardzo duzo dostalismy od narzeczonego siostry. Juz sie doczekac nie moge porodu a z drugiej strony przeraza mnie niesamowicie..
69 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 13 styczeń 2018, 08:08
Ja tez jestem po usg- maly ma ponad 1500g:) ulozony jest juz główka w dół...szyjka uformowala sie do porodu:) takze wszystko do przodu idzie...ja tez zaczynam powoli kompletowac cala wyprawke...i panikuje gdy tylko mtsle o porodzie:(
69 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 13 styczeń 2018, 08:08
Ja tez jestem po usg- maly ma ponad 1500g:) ulozony jest juz główka w dół...szyjka uformowala sie do porodu:) takze wszystko do przodu idzie...ja tez zaczynam powoli kompletowac cala wyprawke...i panikuje gdy tylko mtsle o porodzie:(
44 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 16 styczeń 2018, 16:03
Juz sie doczekac nie moge porodu a z drugiej strony boje sie panicznie... Zuzia masz jakas liste na wyprawke?
69 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 16 styczeń 2018, 18:05
Razem z siotra zrobiłam liste potrzebnych rzeczy i tak co kupie to wykreslam z tej listy;) w pierwszej ciazy tak samo zrobilam...i sie sprawdzilo bo w sumie nic mi nie zabraklo;)
69 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 16 styczeń 2018, 18:05
Razem z siotra zrobiłam liste potrzebnych rzeczy i tak co kupie to wykreslam z tej listy;) w pierwszej ciazy tak samo zrobilam...i sie sprawdzilo bo w sumie nic mi nie zabraklo;)