Jak zacząć pozycjonowanie?

Rozpoczęty przez fifek92, 18 sierpień 2017
34 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 18 sierpień 2017, 22:10
Ostatnia aktualizacja 29 sierpień 2017, 07:27
Jak w temacie – od czego powinnam rozpocząć pozycjonowanie swojej strony internetowej? Czy to prawda, że na początku powinno się przeprowadzić jej audyt? Jeśli tak, to czy moglibyście polecić mi firmę, która mogłaby się nim zająć?
277 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 19 sierpień 2017, 13:15
Najlepiej poczytaj co o pozycjonowaniu mówi samo Google, skorzystaj z ich wskazówek, narzędzi dla webmasterów i kursów.
102 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 19 sierpień 2017, 13:47
Uuuu Gontarek dla nich pracuje, ja bym brała w ciemno, bo facet jest świetny i zna się na rzeczy.
92 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 19 sierpień 2017, 14:39
Faktycznie audyt się przyda żeby zobaczyć co było robione, jak było robione itd. ale jak wcześniej zatrudnialiście jakąś firmę do pozycjonowania, jeżeli nie to można zacząć tak jakby od początku.
170 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 19 sierpień 2017, 22:59
Cytat:
Najlepiej poczytaj co o pozycjonowaniu mówi samo Google, skorzystaj z ich wskazówek, narzędzi dla webmasterów i kursów.

dobry pomysł jak dana osoba ma troszke czasu i chęci by się uczyć, ja jednak wolalabym oddać swoja stronę w ręce profesjonalistów. W przypadku własnej internetowej działalności, np. prowadzenia sklepu internetowego grunt to dobre wypozycjonowanie danej strony - a klienci beda przychodzi z wyszukiwarki Google sami! powodzenia
89 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 24 sierpień 2017, 11:22
najpierw to potrzebna jest dobra nazwa firmy, można ja znaleźć np tutaj https://rmarket.pl/pl/jak-wybrac-gotowa-nazwe-dla-firmy-lub-produktu/2,10,34
277 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 26 sierpień 2017, 17:33
Cytat:
Cytat:

dobry pomysł jak dana osoba ma troszke czasu i chęci by się uczyć, ja jednak wolalabym oddać swoja stronę w ręce profesjonalistów. W przypadku własnej internetowej działalności, np. prowadzenia sklepu internetowego grunt to dobre wypozycjonowanie danej strony - a klienci beda przychodzi z wyszukiwarki Google sami! powodzenia

Tylko problem w tym, że w Polsce jest więcej pseudo specjalistów niż firm, które faktycznie umieją to zrobić i nie narażą strony na szkody a ciebie na koszty.
170 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 26 sierpień 2017, 18:35
Cytat:
Tylko problem w tym, że w Polsce jest więcej pseudo specjalistów niż firm, które faktycznie umieją to zrobić i nie narażą strony na szkody a ciebie na koszty.

ale to chyba jak w każdej branży. Tak samo jest z dziennikarstwem czy innymi dziedzinami związanymi z mediami. Chyba najlepiej, gdybys znalazła kogoś z polecenia.
79 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 02 wrzesień 2017, 10:47
naming na prawdę ma znaczenie? ja się tutaj podpieram rzy szukaniu nazwy http://tworzenienazw.pl/ ale może jeszcze na coś mam zwrócić uwagę?
147 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 03 wrzesień 2017, 18:58
Cytat:
naming na prawdę ma znaczenie? ja się tutaj podpieram rzy szukaniu nazwy http://tworzenienazw.pl/ ale może jeszcze na coś mam zwrócić uwagę?

dobra, chwytliwa nazwa to połowa sukcesu:) wazne zeby pasowala do profilu działalności, a poza tym była latwa do zapamietania i powtorzenia:)