proroctwa w ciazy:)

Rozpoczęty przez mania34, 20 sierpień 2017
15 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 20 sierpień 2017, 20:12
moje panie.zaczynam 8 tydzien.powiedzcie mi czy u was tez tak bylo ze gdy powoli rodzina dowiadywala sie o maluszku to odrazu nie rob tego lub tamtego....jak to jest?? mialam w planach odrazu pomyc okna,potem pranie dywanu oczywiscie wszystkiego z umiarem,.,,,,ale gdy to tylko wspomne to odrazu nieeeeeee- bron Boze itp. tego i tamtego tez nie rob a najlepiej moze polozyc sie nic nie robic....eh/. jak wy macie?
8 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 22 sierpień 2017, 12:36
Tak też skakali wokół mnie i było mi głupio, że moja starsz już mama myła mi okna w domu, czy podłogi... Chociaż kiedyś chyba nie było to "modne" bo babcia mi opowiadała, że w zaawansowanej ciąży wieszała zasłony, gdyż chciała, żeby dziecko przyszło po porodzie do czystego, nie zakurzonego mieszkania :)
6 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 28 sierpień 2017, 10:16
Ciąża to nie choroba i jeśli wszystko przebiega prawidłowo to nie powinnyśmy się obawiać przed wykonywaniem domowych czynności. U mnie było oczywiście tak samo. Ciągłe ostrzeżenia i uwagi, żebym nie wykonywała danych czynności. Dlatego już w drugiej ciąży nauczyłam się nie wspominać co mam zamiar robić tylko to robiłam w swoim tempie :)
25 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 28 sierpień 2017, 13:22
oczywiscie, ze czesc rzeczy wolno, w swoim tempie mozna robic, ale wiem, ze nie warto przesadzac. Zona kuzyna w ciazy malowala mieszkanie i maluch urodzil sie z wada, nie wiadomo czy z tego malowania czy tak po prostu miało byc. To samo z koszeniem trawy- to sa wstrzasy. Myc okien w zaawansowanej ciazy tez bym nie myla, od czegos jest maz:P
20 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 24 październik 2017, 09:19
Myślę, że jeśli się nie przemęczasz i ograniczasz do minimum kontakt z detergentami, nie ma co się obawiać, że najzwyklejsze w świecie porządki zaszkodzą. Ważne, żeby zwracać uwagę na swoje samopoczucie i je monitorować ;)