Zajęcia muzyczne dla dziecka.

Rozpoczęty przez rabonik, 31 sierpień 2017
22 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 31 sierpień 2017, 13:33
Ja wiem że to głupie pytanie, ale czy zapisanie do takiej szkoły kunszt.wroclaw.pl chłopca to dobry pomysł…? Ja bym chciała bo on lubi śpiewać i to go jakoś ciągnie. Ale mąż mówi, że będą się z niego śmiali, a jest za mały (7lat) żeby umieć obronić swoje stanowisko i się nie przejmowac. On to z miłości i trsoki mówi, bo nie chce żeby synek cierpiał, ale tez mnie to wkurza, bo dlaczego niby ma nie robic tego co chce? Bo inne dzieci się będą śmiały? Jak miał kiedyś w szkole koszulkę z różowymi rękawkami, to mu mówili że jest gejem (naprawdę, dzieci są okrutne…) i bardzo się przejmował.
22 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 31 sierpień 2017, 13:35
Oczywiście chodziło o tę szkołę :D http://voiceon.pl/ . Nie da się edytować postów a tamten wszedł przez przypadek :D
37 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 31 sierpień 2017, 13:41
warto rozwijac pasje dziecka, jesli lubi spiewac czemu nie? przeciez nie musi na kazdym kroku podkreslac i chwalic sie tym, ze chodzi na zajecia ze spiewu. Z jednym sie zgodze - dzieci sa szczere do bolu i czasem przez to takze okrutne.
343 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 31 sierpień 2017, 14:00
Wydaje mi się, że każdemu 7-8 latkowi przeszła przez myśl kiedykolwiek kariera muzyczna. Nawet mi jak byłam mała, plus modelki, lekarza, tancerki baletowej i łyżwiarki figurowej. Lubi to? Zapisz go. Nie musi się chwalić innym dzieciom gdzie chodzi, jeśli ktoś ma się z niego śmiać. Ma mieć radość z życia i już ;)
277 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 31 sierpień 2017, 14:48
Różowe rękawki? No nie... znaczy moim zdaniem dzieci w tym wieku nawet nie wiedzą kim jest gej tylko powtarzają to co słyszą od dorosłych. A wbrew pozorom normalni mężczyźni też czasem wyjdą w różowym czy koszulki w białe i czerwone prążki, która wygląda jak róż.

Zapisz dziecko na zajęcia skoro chce. Albo znajdź mu inne które równie mocno go wciągają.
270 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 31 sierpień 2017, 16:53
Rozumiem obawy o wyśmianie, bo piosenkarz to wciąż taki niemęski zawód, ale gwiazda rock już owszem ;)

Zobacz czy mają tam próbne lekcji i zaprowadź malucha, jak mu się spodoba to próbujcie dalej, jak nie to znajdźcie coś innego, może gra na instrumencie?
92 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 31 sierpień 2017, 17:29
Nie dziwię się, że tatuś się boi, ale możesz też wcześniej nauczyć dziecko jak odpowiadać na takie zaczepki. Jeśli dziecko chce iść na takie lekcje to nawet dokuczanie ze strony kolegów nie powinno mu tego popsuć.
1 wpis
Pierwsze kroki
Napisany dnia 04 październik 2017, 18:33
Warto dziecko wysłać na takie zajęcia :)