Przeziębienie w trakcie starań o dzidziusia

Rozpoczęty przez ladakacprzak.klaudia, 19 wrzesień 2017
4 wpisy
Pierwsze kroki
Napisany dnia 19 wrzesień 2017, 14:38
Witam, razem z mężem planujemy powiekszenie rodziny. Zgodnie z kalendarzykiem największe szanse będziemy miec 23/09. Niestety jestem przeziebiona... Miałam gorączke, kóra udalo sie zwalczyc ale katar został wraz z osłabieniem. Na pewno w zwiazku z tym te dni płodne troszke sie przesuną. Zastanawiam sie tylko, czy uda nam się cokolwiek zdziałać? Czy sa szanse na zapłodnienie jesli jestem przeziebiona? Jakie sa szanse ze sie nam uda?
Pozdrawiam.
8 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 19 wrzesień 2017, 16:47
Ale że co? Liczycie że uda się wam jednym strzałem? Szanse na to, że zajdziecie teraz w ciążę są mniej więcej takie same, jak w każdym innym miesiącu. To nie jest coś czym warto się aż tak przejmować.

A inna sprawa jest taka, że najlepiej jest współżyć do 2-3 dni. Wtedy szanse są największe. I nie martwić się kalendarzykiem!
4 wpisy
Pierwsze kroki
Napisany dnia 21 wrzesień 2017, 14:34
Nieee, próbować będziemy (i próbujemy) teraz i po 23/09 oczywiście :) Raczej chodziło mi o to czy przeziebienie = brak możliwości zapłodnienia :) Skoro szanse są takie same to super! Może akurat się uda :) Jesli nie to moze za miesiac...:)
6 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 22 wrzesień 2017, 13:45
Nic na siłę, jak się źle czujesz, to nie kochaj się z mężem na siłę, kochaj się jak poczujesz się lepiej :) I właśnie, jak zaczynacie się starać, to olej może ten kalendarzyk póki co, raczej róbcie to na spontana wtedy, kiedy macie ochotę i na pewno zaskoczy :)
13 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 25 wrzesień 2017, 13:45
Tymi dnami płodnymi można się wykończyć i z seksu zrobić sobie obowiązek, a nie przyjemność :). Wiadomo, że dni płodne mogą się przesunąć od przeziębienia, ale nie muszą, a szanse zawsze są.
4 wpisy
Pierwsze kroki
Napisany dnia 25 wrzesień 2017, 14:30
Zrobiłam test owulacyjny w piątek i wyszedł pozytywny :) od tamtej pory jak mamy ochote to działamy, bez spiny na szczescie wiec kto wie, moze akurat :)
4 wpisy
Pierwsze kroki
Napisany dnia 26 wrzesień 2017, 14:16
Jeszcze 1 pytanie - po ilu dniach mozna robić test ciazowy? Po 10 dniach? Czy moze jakims cudem mozna wczesniej...;D
4 wpisy
Pierwsze kroki
Napisany dnia 19 październik 2017, 13:57
Zawsze jest lepiej poczekać, poziom hormonów musi być wyrównany a wiadomo, że każda choroba może na niego wpłwać