Mogę mieć nadzieję?

Rozpoczęty przez Inka91, 12 październik 2017
1 wpis
dołączył: 12 paź 2017
Pierwsze kroki
Napisany dnia 12 październik 2017, 19:14
Zachodzę w głowę czy nie sfiksowałam:) Otóż, ostatni okres miałam 26 września, jednak trwał on bardzo krótko i wyglądał inaczej niż zwykle- krew sporo jaśniejsza i bez skrzepów. Nie zwróciłam na to jednak większej uwagi. Później, 5 i 6 października kochaliśmy się z mężem, bez zabezpieczenia. Cykle mam z reguły 28-dniowe. I teraz kwestia właściwa. Od kilku dni czuję się inaczej niż zwykle. Głowa boli często i mocno, nos zatkany, ale ze znikomym katarem. No i brzuch. Co i rusz kłuje mnie raz w jednym raz w drugim jajniku, do tego cały jest jakiś taki napięty i mam wrażenie, jakby mnie tam wszystko ciągnęło. Bolą mnie też plecy w krzyżu. Wczoraj wieczorem zrobiłam test, druga kreska wyszła ledwie widoczna, ale na pewno zabarwiona. Dziś rano powtórzyłam test- tylko jedna kreska. Jak to rozumieć? Dodam tylko, że od niedawna przebywamy za granicą i nie do końca mam możliwość wybrać się na test z krwi, choć wiem, że to byłoby najpewniejsze. Byłabym przeszczęśliwa, gdyby się jednak okazało, że jestem w ciąży:)
14 wpisów
dołączył: 26 paź 2017
Pierwsze kroki
Napisany dnia 14 listopad 2017, 14:08
Hmnn w takim wypadku myślę, że niestety ale trzeba poczekać kolejny dzień lub nawet 2 i znowu (najlepiej od rana) zrobić kolejny test ciążowy. Słyszałam, że częściej zdarzają się testy fałszywe negatywne niż fałszywie pozytywne więc warto mieć nadzieje :)
Jakby się okazało, że jesteś w ciąży to polecam https://www.babyboom.pl/ciaza.html. Jest tam m.in. kalendarz dzięki któremu będziesz wiedziała jak twoje dziecko aktualnie się rozwija tydzień po tygodniu. Bo do ginekologa chodzi się ok. raz w miesiącu więc czasami fajnie sobie poczytać co się dzieje akurat teraz.