Borelioza

Rozpoczęty przez Makóweczka, 10 listopad 2017
21 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 10 listopad 2017, 17:29
Dziewczyny, potrzebuję Waszej porady. Czy któraś miała boreliozę? Własnie u mnie zdiagnozowali i nie wiem od czego zacząć. Czytałam na http://boreliozaonline.pl/ , że dla pewności wykonuje się specjalistyczne badania np. z krwi. Jak później wygląda leczenie? Myślicie, że można wrócić po nim do pełnej formy?
270 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 10 listopad 2017, 20:02
Moja mama ma boleriozę, leczy się od 2 lat. Najważniejsza jest dawka uderzeniowa zwykle dają antybiotyki. Ale moja mam pije zioła np. czystek, olejek oregano i to pomaga. Naprawdę ma dobre wyniki teraz. Musisz trafić do dobrego lekarza przede wszystkim. Moja mam się w Wałbrzychu leczy. Ogólnie jest jeszcze pare leków czy ziołoleczniczych preparatów, jak Sarsaparilla ekstrakt z korzenia, ale nie chcę ci mieszać dopóki nie pójdziesz do lekarza.
270 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 10 listopad 2017, 20:05
Zapomniałam dopisać, że to jest choroba długoterminowa i nie wyleczalna, ale objawy można wyciszyć.
4 wpisy
Pierwsze kroki
Napisany dnia 13 listopad 2017, 13:01
Nie do końca się z tym zgadzam. Też miałam boreliozę, zażywałam tabletki przez cały miesiąc, łącznie zażyłam około 60 tabletek antybiotyków. Potem zrobiłam wyniki i wyszło, że jestem całkowicie zdrowa. Moja doktorka powiedziała, że teraz już nic nie muszę się obawiać i że jestem zdrowa. Podobno mam tylko zrobić za rok jakiś test czy czy coś się nie wróciło, ale nie mówiła nic w tym stylu, że borelioza jest niewyleczalna. Na przykład teraz nie zażywam żadnych leków i wydaje mi się, że nic mi nie dolega, także nie zgodzę się z tym, że jest to choroba długoterminowa oraz nie wyleczalna.