Interpretacja wyników

Rozpoczęty przez Kinka, 29 listopad 2017
1 wpis
Pierwsze kroki
Napisany dnia 29 listopad 2017, 06:16
Witajcie, od 3 lat staramy się z mężem o dziecko, niestety bezskutecznie. Moja ginekolog zaleciła nam badania z których wynikło, że u mnie wszystko ok, u męża stwierdzono azospermie. Wyrok był dotkliwy, bo z wyników wyszło, że ma tylko 1% plemników o prawidłowej budowie... Skupilismy się na leczeniu męża, był na usunięciu żylaki powrózka nasiennego, brak witaminy przez pół roku. Niestety wyniki są bez zmian. Wreszcie poszliśmy razem do androloga. Andro stwierdził, ze meza wyniki nie sa takie złe, za to moje- te który moja gin. uznała za prawidłowe- są złe.... I jestem załamana... tyle czasu straconego... Mam już 33lata i nic :( Chciałabym, abyście mi pomogli zinterpretować moje wyniki czy jest aż tak źle, że przed nami kolejne lata biegania po lekarzach...
Fsh 4.83mIU/ml
Lh 6.65mlU/ml
Estriadol 55.88pg/ml
Dhea-s04 461.03ug/D
Liczę,że ktoś mi pomoże to ogarnąć, bo ja już nie wiem czy się poddać i przestać robić sobie nadzieję, czy walczyć....
7 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 10 styczeń 2018, 15:36
hej Kinka! Okropnie smutno czyta się takie wpisy - jestem w stanie tylko wyobrazić sobie jak dużo stresu kosztuje was ta sytuacja, doskonale wiem co to za nerwówka. Interpretować wyników nie chcę, bo nie czuję się kompatenta ale w głebi serca polecam ci skorzystać z pomocy specjalistów od niepłodności - 3 lata starń i dół psychoczny to zbyt dużo!! mogę ci z własnych doświadczeń polecić invikte - bardzo kompleksowo podchodzą do pacjenta, cierpliwie odpowiedają na wsyztskie pytania, mają wsparcie psychologiczne. teraz nawet mają program dofinansowań. kochana, wiem, że jest ciężko ale NIE PODDAWAJ SIE!