inhalacje

Rozpoczęty przez kawowa, 09 grudzień 2017
1 wpis
Pierwsze kroki
Napisany dnia 09 grudzień 2017, 17:16
robicie inhalacje swoim dzieciom? Jak je do tego zachęcacie? Lekarz na kaszel przepisął mojemu budixon neb, kupiliśmy inhalator ale ciężko tak dziecko utrzymać przy inhalowaniu, jak sobie z tym poradzilyście? Widzę ze inhalacja pomaga ale ile się muszę namęczyć z tym kręceniem ;) i tak lepsze to niż antybiotyk
3 wpisy
Pierwsze kroki
Napisany dnia 10 styczeń 2018, 15:16
robię jak najbardziej, na poczatku było trudno ale teraz idzie calkiem ok, tylko z tego leku masz inhalacje Kiedyś mielisy chyba coś podobnego to jeszcze do tego musiałam inhalalować krople rozkurczające plus sol fizjologicza,s traznie dużo tych inhalacji wychodziło
37 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 08 luty 2018, 19:34
lekarz, który przyjechał z aplikacji lekarzobok miał swietne podejscie do mojego dziecka. Przepisał odpowiednie leki, a najważniejsze jest to, że zjawił się w przeciągu 1h od zamówienia wizyty
109 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 10 kwiecień 2018, 09:20
Sporo przydatnych informacji na ten temat znajdziesz w artykule znajdującym się na stronie http://www.totylkoastma.pl/artykuly-ekspertow/dziecko-z-astma-w-szkole,7.html Pamiętajmy, że dla dziecka choroba to nie tylko dolegliwości fizyczne, ale też problem emocjonalny. Z badań wynika, że prawie połowa dzieci nie rozmawia z rodzicami o swojej chorobie, a jedna czwarta z nich wstydzi się swoich dolegliwości. Musi rozumieć istotę swojej choroby i pamiętać, że zawsze ma mieć przy sobie inhalator z szybko działającym lekiem rozszerzającym oskrzela. Najlepiej, jeżeli może mieć przy sobie także telefon, aby w razie potrzeby szybko zadzwonić do rodzica czy opiekuna.