Gotowanie z dzieckiem

Rozpoczęty przez PatA, 11 styczeń 2018
3 wpisy
dołączył: 25 paź 2017
Pierwsze kroki
Napisany dnia 11 styczeń 2018, 21:30
Teraz są popularne Master Chef i ogólnie gotowanie z dziećmi. I zastanawiam się, czy to dobre. Ja zawsze staram się zachęcać do gotowania. Razem robimy proste babeczki, lepimy pierogi itp Ale zastanawiam się, czy nie zapisać dziecka na takie profesjonalne zajęcia. Teraz będą ferie i znalazłam takie warsztaty https://www.comfortfoodstudio.pl/warsztaty/kids-chef-vol-1-kulinarne-ferie-comfort-food-studio/
Czytając menu zapowiada sie bardzo interesująco. Co myślicie o takim sposobie spędzania czasu przez dziecko? Wasze dzieci gotują? Lubia?
Mój zawsze chętnie pomaga i podpatruje.
25 wpisów
dołączył: 13 lut 2018
Pierwsze kroki
Napisany dnia 23 luty 2018, 09:34
Jak to lubi to możesz go zabrać i zobaczyć, czy mu się podoba ;) Jak dla mnie moda na gotowanie przez dzieci jest bardzo fajna - to dość ,,życiowa umiejętność". Potem starszy dzieciak może nas wyręczyć w części obowiązków domowych :)
31 wpisów
dołączył: 29 gru 2017
Pierwsze kroki
Napisany dnia 16 marzec 2018, 16:16
A gotowanie dla dziecka? Ja myślę póki co nad kupnem kaszki, dzięki której moja córka chętniej je. Co powiecie o tym sklepie > https://biobaby.pl/pol_m_Zywnosc-dla-Dziecka_Kaszki-155.html bo zauważyłam, że ma bardzo bogaty wybór produktów ? Taka kaszka HiPP, która jest lekkostrawna i wykonana z wysokiej jakości mleka, mąki kukurydzianej, płatków zbożowych ryżu, owsa i pszenicy z dodatkiem najlepszych gatunkowo bananów bogatych w potas i wiele innych składników mineralnych oraz witamin będzie najlepszym pomysłem.