Koniec z sieciówkami!

Rozpoczęty przez blawatek88, 13 luty 2018
6 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 13 luty 2018, 13:46
Heeeeeej! Chciałabym ograniczyć zakupy z odzieżą dla dzieci w sieciówkach. Dlatego też znalazłam firme Lemon Explore, co możecie mi o niej napisać? ;)
3 wpisy
Pierwsze kroki
Napisany dnia 14 luty 2018, 11:56
No ja zawsze mam problem ze sklepami sieciówkami, materiał i wykonanie szkoda gadać :( dlatego już od dłuższego czasu przerzuciłem sie na zakupy internetowe i tą marke moge zdecydowanie polecić. Kolekcja ubranek mnie zachwyciła, a co do samego projektu -> strzał w dziesiątke :) porządne wykonanie, dobre i ładne materiały a do tego jeszcze wygodne i nie krepuja ruchów podczas zabawy dzieciaków, także Polecam!!!
6 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 15 luty 2018, 12:18
Firma być może wydaję się mało znana, ale naprawdę godna polecenia! Jeśli ty też masz problem z jakością ubrań sieciówkowych, to powinnaś szczególnie zamawiać ciuszki od Lemon Explorer, bo warto i jest w czym wybierać
5 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 19 luty 2018, 12:50
Cześć! Ja mam taki sam problem! Dramat, to co czasami można zobaczyć w tych wszystkich sklepach...koszulki czy spodenki już po doslownie kilku praniach i znoszeniu nadają się na śmietnik :( Wiadomo, czasami cena ubrań robi swoje, ale po co skoro można za kilka zlotych wiecej kupić coś porządnego i dobrze wykonanego...ja już kilka razy kupowałam w tym sklepie internetowych ubranka i moge smiało go Tobie polecić ;)
4 wpisy
Pierwsze kroki
Napisany dnia 20 luty 2018, 15:49
Zgadzam się z wami dziewczyny, lepiej czasami kupić coś porządnego i troche droższego -> lemon, niż jakieś tanie niewadomo co
4 wpisy
Pierwsze kroki
Napisany dnia 21 luty 2018, 08:44
no to w takim razie padło na świetny wybór, marka ma ciekawe i oryginalne ubranka, do tego jak zapewniają moje dzieciaki są bardzo wygodne i ciepłe, szczególnie bluzy i kurtki zimowe ;)