Koniec z sieciówkami!

Rozpoczęty przez blawatek88, 13 luty 2018
6 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 13 luty 2018, 13:46
Heeeeeej! Chciałabym ograniczyć zakupy z odzieżą dla dzieci w sieciówkach. Dlatego też znalazłam firme Lemon Explore, co możecie mi o niej napisać? ;)
3 wpisy
Pierwsze kroki
Napisany dnia 14 luty 2018, 11:56
No ja zawsze mam problem ze sklepami sieciówkami, materiał i wykonanie szkoda gadać :( dlatego już od dłuższego czasu przerzuciłem sie na zakupy internetowe i tą marke moge zdecydowanie polecić. Kolekcja ubranek mnie zachwyciła, a co do samego projektu -> strzał w dziesiątke :) porządne wykonanie, dobre i ładne materiały a do tego jeszcze wygodne i nie krepuja ruchów podczas zabawy dzieciaków, także Polecam!!!
6 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 15 luty 2018, 12:18
Firma być może wydaję się mało znana, ale naprawdę godna polecenia! Jeśli ty też masz problem z jakością ubrań sieciówkowych, to powinnaś szczególnie zamawiać ciuszki od Lemon Explorer, bo warto i jest w czym wybierać
5 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 19 luty 2018, 12:50
Cześć! Ja mam taki sam problem! Dramat, to co czasami można zobaczyć w tych wszystkich sklepach...koszulki czy spodenki już po doslownie kilku praniach i znoszeniu nadają się na śmietnik :( Wiadomo, czasami cena ubrań robi swoje, ale po co skoro można za kilka zlotych wiecej kupić coś porządnego i dobrze wykonanego...ja już kilka razy kupowałam w tym sklepie internetowych ubranka i moge smiało go Tobie polecić ;)
4 wpisy
Pierwsze kroki
Napisany dnia 20 luty 2018, 15:49
Zgadzam się z wami dziewczyny, lepiej czasami kupić coś porządnego i troche droższego -> lemon, niż jakieś tanie niewadomo co
4 wpisy
Pierwsze kroki
Napisany dnia 21 luty 2018, 08:44
no to w takim razie padło na świetny wybór, marka ma ciekawe i oryginalne ubranka, do tego jak zapewniają moje dzieciaki są bardzo wygodne i ciepłe, szczególnie bluzy i kurtki zimowe ;)
3 wpisy
Pierwsze kroki
Napisany dnia 22 luty 2018, 11:01
Ja też rekomenduje tą marke! Mają naprawde świetne rzeczy, godne polecenia, czekam tylko na nową kolekcje, która ma się wkrótce pojawić :) bo póki co nie zawiodłam się ani razu!
7 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 23 luty 2018, 13:44
Polecam! Zakupy na tej stronie są moją alternatywą od sieciówek...przynajmniej wiesz, że twoje dziecko będzie się oryginalnie i niepowtarzalnie ubierać za nie drogie pieniądze :P
3 wpisy
Pierwsze kroki
Napisany dnia 27 luty 2018, 08:21
Hej ;) ja mogę jeszcze tylko dodać, że naparwdę od dawna nie znalazłem tak fajnego sklepu z odzieża dla dzieciaków!!! No super sprawa! Firma ma szeroki asortyment i rozmiarówkę, jakość materiału jest fantastyczna a uszycie bez zastrzeżeń, do tego kolorowe i modne wzory oraz przede wszystkim wygodne, jak zapewniają moję córki :) Polecam w 100%!
25 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 28 luty 2018, 09:20
Sieciówki według mnie mają tak wygórowane ceny, że głupotą jest w nich kupować dziecięce ubranka. Nie przy tym tempie wzrostu dzieci :P
6 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 01 marzec 2018, 08:10
również rekomenduje...możesz śmiało zamawiąc ubranka, zobaczysz jak przyjdzie pierwsza paczka do ciebie i będziesz zachwycona ich wykonaniem, no i dzieciaki też ;P
4 wpisy
Pierwsze kroki
Napisany dnia 09 marzec 2018, 16:13
Dzień dobry!
Jestem studentką pedagogiki ze specjalnością edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Piszę pracę magisterską i potrzebuję respondentów do wypełnienia ankiety nt. wychowania dzieci. Bardzo proszę chętne mamy o wypełnienie ankiety. Z góry dziękuję :)

Link do ankiety: https://www.survio.com/survey/d/S3E7E8P3R4B7A9V2V
7 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 21 marzec 2018, 10:18
Ale teraz coraz więcej osób rezygnuje ze zwykłych sklepów i przerzuca się na zakupy online. Wcale mnie to nie dziwi, bo to najlepszy sposób na udane oszczędności. Wystarczy sprawdzić chociażby takie rzeczy jak ups cennik by mieć świadomość, jak spore oszczędności są dzięki temu możliwe. To świetne rozwiązanie, miejcie to na uwadze.
26 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 10 kwiecień 2018, 11:45
A ja myślę, że zakupy przez internet ułatwiają nam życie. W takich klepach mamy duży wybór i możemy sobie porównać ceny. A ostatnio upolowałam taka sukienkę https://diamonddreams.pl/pl/p/Letnia-sukienka-KORONKOWA-sexy-rozne-kolory/75 jest bardzo zwiewna i na lato w sam raz.