Gdzie zrobić wesele ?

Rozpoczęty przez Ada289, 15 marzec 2018
4 wpisy
Pierwsze kroki
Napisany dnia 15 marzec 2018, 21:52
Mam straszny dylemat ..
Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś życzliwy kto mi doradzi jak go rozwiązać ;)
Otóż za 2 lata planuję ślub. Odległość między moim miejscem zamieszkania, a narzeczonego to aż 100 km .! :/ Chciałabym tradycyjnie wychodzić ze swojego domu. Problem w tym, że nie wiem, gdzie najlepiej zorganizować wesele, u niego czy u mnie, aby było najwygodniej. Mój przyszły mąż pochodzi z gór i stąd taki problem. :)
Zaznaczę, że mamy dziecko, które w tym momencie ma 8 miesięcy i mieszkamy w mojej okolicy.
171 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 21 marzec 2018, 08:22
Szkoda, że nie napisałaś, gdzie jest ta Twoja okolica :) Możecie zorganizować wesele w centralnej części Polski czyli gdzieś pod Warszawą. Myślę, że dobra sala weselna pod Warszawą to najlepsze rozwiązanie. Dlatego polecam zapoznać się z ofertą hotelu Lamberton: http://www.hotellamberton.pl/wesele/. Sądzę, że będziecie zadowoleni.
4 wpisy
Pierwsze kroki
Napisany dnia 21 marzec 2018, 19:49
Jestem bardziej z okolic Trzebinii także o Warszawie możemy zapomnieć :/
7 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 10 kwiecień 2018, 13:52
Zróbcie w połowie drogi :D a tak serio, to skoro mieszkacie w Twojej okolicy razem z dzieckiem, to nie ma sensu jechać specjalnie 100 km. Dla dziecka to będzie uciążliwe. Chyba że znajdziecie urocze miejsce, góry są piękne :) ale sądzę, że nic nie stoi na przeszkodzie by było to u Ciebie.