jaka jest szansa?

Rozpoczęty przez Mała_Mi123, 28 marzec 2018
1 wpis
Pierwsze kroki
Napisany dnia 28 marzec 2018, 18:16
Hej mamusie i starające się
Chciałam się Was poradzić, bo wiem, że jest wiele mam które się stara o maleństwo.

Mianowicie. Z czwartku na piątek z mężem siw kochaliśmy i skończył we mnie. W piątek byłam u swojego lekarza, który po badaniu stwierdził, że pecherzyk ma 1.97cm. Mówiła, że za dzień, dwa lub trzy pecherzyk może pęknąć. W tym miesiącu dostałam okres ponziwj i trwał 2 dni krócej niż do pory. Na dzień u lekarza byl 9 dzień cyklu.
Jest w ogóle jakaś szansa na ciążę w takim wypadku czy raczej na nic się nie nastawiać? Stosunek byl tylko w ten dzień co wyżej napisałam. Przez kilka wcześniejszych dni bolał mnie brzuch, w sobotę już trochę mniej a w niedziele tak delikatnie pobolewalo na środku podbrzusza.

Wyczytałam w internecie, że pecherzyk żeby peknal musi osiągnąć ok 22mm, a czasem nawet więcej, ale jak jest większy to czasem nie pęka..
Jak to było u Was? Może coś podpowiecie?

Wiem, że niektóre mamy monitoruja takie szczegóły, więc może podpowiecie jaka wielkość powinien mieć dojrzały pecherzyk aby pękł. Wiem że to każdej indywidualna sprawa, ale każda informacja jest cenna :)