Co na trądzik w ciązy

Rozpoczęty przez tarla, 11 kwiecień 2018
172 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 11 kwiecień 2018, 08:33
Czy Wy równięz w ciązy macie taki duże problemy z trądzikiem? Już sama zastanawiam się czego mogę użyc aby to zmniejszyć...
151 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 11 kwiecień 2018, 09:16
Bron boże retinoli. Nie są wskazane dla skóry kobiet w ciąży. Ale polecam naturalne metody:
nieopalanie się
niedotykanie twarzy
ewentualnie zioła takie jak
bratek
pokrzywa
oraz aloes ( można sobie samodzielnie robić żel z aloesu)
Poczytaj sobie sama tutaj: http://wzdrowymcielezdrowyduch.com/ziola-na-tradzik/ - na stronie jest opisanych kilka naturalnych sposobów na trądzik.
8 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 15 kwiecień 2018, 15:09
Przeniosłabym sie na delikatne, naturalne kosmetyki. Także przy makijażu - najlepiej minerały (te prawdziwe! )
4 wpisy
Pierwsze kroki
Napisany dnia 17 kwiecień 2018, 15:58
Ja również miałam ten problem. Stosowałam emulsję micelarną cetaphil EM, zarówno do mycia jak i demakijażu. Byłam spokojna, bo to bardzo delikatny dermokosmetyk, który może być stosowany u dzieci od pierwszego dnia życia.
6 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 20 kwiecień 2018, 14:36
O nie, retinol jest zdecydowanie zbyt mocny dla zdrowej skóry z niewielką ilością problemów, a co dopiero dla skóry kobiety w ciąży, w której szaleją hormony. Odradzam, najlepiej szybko go odstawić i poczytać o bardziej naturalnych metodach zwalczania trądziku. Zawsze można się przeprosić z nieśmiertelną metodą niwelowania trądziku, tzn. maścią cynkową - fakt, trochę wysusza i wolniej działa, ale przy dobrym kremie nawilżającym skóra tego nie odczuje.