Wesele w hali cateringowej na świeżym powietrzu

Rozpoczęty przez jagna, 28 sierpień 2016
167 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 28 sierpień 2016, 10:42
Czy ktoś z was był może na takim weselu, na świeżym powietrzu? Pytam, bo mamy kawałek działki dobrze przygotowanej. A sierpień w Polsce jest raczej łagodnym miesiącem. Co myślicie?
92 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 29 sierpień 2016, 14:11
Byłam u znajomej na przyjęciu pod chmurką i powiem szczerze, że zupełnie inaczej było, ale bardzo fajnie :) Pięknie udekorowała ogród, zrobili namiot z podestem. Jedynie sąsiedzi trochę narzekali jak o 5.00 rano dalej bawiliśmy się w najlepsze i końca nie było iwdać: )

Ja jestem jak najbardziej za!
137 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 31 sierpień 2016, 11:25
Moda jeżeli chodzi o tego rodzaju imprezy się zmienia. Myślę, że z roku na rok imprez weselnych pod przysłowiową chmurką będzie więcej.
A o tym, że ich popularność rośnie, świadczy coraz więcej powstających firm jak GreatDay
137 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 31 sierpień 2016, 11:26
Tutaj można znaleźć więcej informacji + galerię zdjęć: http://www.greatday.pl/
12 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 20 październik 2016, 11:39
niektóre zabytkowe pałace czy zamki udostępniają ogrody na imprezy pod chmurką. Nie wiem, czy chciałabym w eleganckiej sukni iść za potrzebą do ustawionego obok TOI TOI'a, ale to już jest kwestia indywidualna.
38 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 30 październik 2016, 21:43
hmm ja raczej nie jestem zwolennikiem tego typu rozwiązań weselnych. Jak nie dopisze pogoda to zamiast pięknej imprezy będzie totalna klapa. Ja bym raczej wybrała jakąś ładną salę np taką jak w Hotelu Poniatowskim http://www.hotelponiatowski.pl/wesele-warszawa . W tym przypadku nawet jak sie pogoda nie uda to impreza będzie udana :) Poniatowski także dysponuje ogrodem, więc zawsze można skorzystać z jego dobrodziejstw
270 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 02 listopad 2016, 08:43
Ja nigdy na takim nie byłam. Cóż z pogodą nigdy nie wiadomo, nawet w sierpniu potrafi lać kilka dni z rzędu.
97 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 03 listopad 2016, 14:13
nie ryzykowałabym w takim dniu. Raz - kwestia pogody, dwa to organizacja, która wymaga od Młodych sporych przygotowań.
24 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 27 listopad 2016, 14:05
Ja nie podjęłabym takiego ryzyka i nie zrobiłabym wesela na powietrzu. Ale na pewno rozwiązaniem idealnym dla zapracowanych ludzi na organizację wesela, jest specjalistyczna firma jak np. Krokodyl i Przyjaciele http://krokodyl-imprezy.pl/organizowanie-wesel/ Potrafią zrobić wszystko od A do Z i zapiąć wszystko na ostatni guzik tak, żeby para młoda czuła się komfortowo i zrelaksowana. Kierują się sugestiami młodej pary i rygorystycznie trzymają się budżetu.
72 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 27 listopad 2016, 15:34
wydaje mi się, iż trud, stres i przede wszystkim większe nakłady finansowe mogą nie być adekwatne do efektu. Tym bardziej ze zawsze znajdzie się jakas maruda narzekajaca, ze taka impreza to jest dobra na festyn, a nie na slub. Dla mnie raczej taki pomysł odpada. A jak bedzie deszczowo to co Panie w szpilka utoną w trawie?
29 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 08 marzec 2017, 16:23
bardzo ciekawy i odważny pomysł. Tylko czy da sie trafić z pogodą? Może lepiej połączyć sale weselna z tarasem na którym będą mogli goście posiedzieć przy kawie itp. A w razie nie pogody spokojnie posiedzą w środku. Takie możliwości znajdziecie w tym miejscu https://www.hotelponiatowski.pl/ Sprawdźcie sami.
93 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 18 kwiecień 2017, 11:22
Byłam raz na takim weselu i był niestety totalny niewypał, bo pogoda nie dopisała totalnie :(
Było to w lato więc niby powinno być ciepło i pogodnie, a było potwornie zimno i deszczowo także ja jestem totalnie na nie. Przy naszym klimacie, patrz teraz za okno, takie wesele może po protu być klapą :(

76 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 18 kwiecień 2017, 11:35
tez mi sie wydaje, ze to dosc ryzykowne przedsiewziecie z takim weselem. Tym bardziej ze nawet latem moze byc zimno czy burzowo.
117 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 24 maj 2017, 13:32
Znowu ,dla mnie zbyt ryzykowane bo przecież w Polsce pogoda zmienia się z dnia na dzień, a w sumie ostatnio to z godziny na godzinę...

117 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 03 lipiec 2017, 14:28
Moim zdaniem to naprawdę fajna opcja. Przy okazji można śmiało pomyśleć o plenerowych atrakcjach dla dzieci. Polecam zajrzeć tu: http://www.lumis.pl/karuzele-i-mechaniczne/149-kolejki-elektryczne.html, wiele fajnych rzeczy dla dzieciaków można u nich po prostu wypożyczyć.
93 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 27 sierpień 2017, 17:39
mojej znajomej z pracy syn mial przyjecie wlasnie pod namiotem i wspominala, ze chc bylo pieknie to ok godzi. 1 w nocy zrobilo sie chlodno- slub miał miejsce tego roku w lipcu, keidy panowały upaly.
39 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 21 październik 2017, 13:11
Oczywiście, jeślibyście się decydowali na wesele w plenerze to potrzebny będzie dobry catering na przykład z miejsca gdzie są organizowane wesela (http://www.swietlik.bytom.pl/catering.html). Wtedy będziecie mieć pewność, że jedzenie będzie takie jak być powinno. Ale na Twoim miejscu raz jeszcze bym przemyślała kwestię wesela w plenerze. Jednak pogoda nawet w sierpniu wcale nie jest pewna. Wiatr może wszystko zrujnować, nie mówiąc już o akustyce i graniu na świeżym powietrzu. A już najgorzej jeśli przyjdzie burza czy deszcz..
3 wpisy
Pierwsze kroki
Napisany dnia 08 listopad 2017, 14:03
Wesele na świeżym powietrzu jest fajnym pomysłem jeśli dopiszę pogoda. Jest też inne rozwiązanie czyli połączenie fantastycznego pleneru i pięknego obiektu www.hotelponiatowski.pl/. Można zorganizować w tym miejscu cudowne wesele zarówno w pięknych rzymskich ogrodach lub w bajecznej sali weselnej.