Fotobudka na weselu- hit czy kit?

Rozpoczęty przez maladie, 02 listopad 2016
216 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 02 listopad 2016, 21:15
Hej, jestem świadkową na ślubie mojej siostry, w związku z czym pomagam jej w organizowaniu uroczystości. Co sądzicie na temat fotobudki? Byłam na kilku weselach (nawet w ostatnim czasie) i nikt nie miał takiej atrakcji. Widziałam jednak fotki znajomych ze studiów i ci już fotobudkę mieli. Uważacie, że warto wydawać te 300-900 zł za parę h czy to przesada, tym bardziej, że jest już opłacony standardowy fotograf.
94 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 02 listopad 2016, 21:59
Fotobudka to świetny pomysł! Ja w tym roku jak byłam nad morzem to na dniach miasta Helu była fotobudka - świetnie się bawiliśmy, te przebieranki, zdjęcia fajne wychodzą! Uważam, że warto wydać te pieniądze. Super pamiątka dla młodych i dla gości.
115 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 02 listopad 2016, 22:14
Fotobudka coraz bardziej popularna. Ale świetny pomysł. U mnie na służbowym wyjeździe była fotobudka. Przednia zabawa!
114 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 02 listopad 2016, 23:08
Fotobudka jak dla mnie to jest hit! Warto, świetna pamiątka!
114 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 02 listopad 2016, 23:08
Fotobudka jak dla mnie to jest hit! Warto, świetna pamiątka!
95 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 02 listopad 2016, 23:21
Fotobudka ekstra! Ja ostanio byłam na weselu u mojej kumpeli, klimat lata 60te, taką tematykę sobie wybrali i była też fotobudka. Świetne przebrania, głupawe miny super pamiatka!
97 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 03 listopad 2016, 14:16
a co jeśli na weselu są głównie osoby w średnim wieku i starsze? też tak chętnie z tego korzystają? Bo jesli Para Młoda głównie zaprosiła znajomych i krewnych w podobnym do siebie wieku to ok, ale w przypadku starszych czy będą chcieli tez się wyglupiać?
90 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 03 listopad 2016, 17:17
Ha! Nie raz na weselu widziałam, że starsze osoby bawiły się dużo lepiej niż "młodzież". Ja osobiście nie byłam na weselu gdzie była fotobudka ale słyszałam i wszyscy byli mega zadowoleni!
89 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 03 listopad 2016, 17:23
Cytat:
Ha! Nie raz na weselu widziałam, że starsze osoby bawiły się dużo lepiej niż "młodzież". Ja osobiście nie byłam na weselu gdzie była fotobudka ale słyszałam i wszyscy byli mega zadowoleni!

Dokładnie tak! Ja byłam na weselu jakoś w lipcu i właśnie była fotobudka! Starszyzna ;) bawiła się o niebo lepiej niż młodzi. Fotobudka była hitem!
71 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 03 listopad 2016, 17:32
Fotobudka to jest hit! Trochę tego ostatnio dużo, bo non stop słyszę, że wesele - fotobudka, impreza firmowa - fotobudka, urodziny w knajpie - fotobudka. Ogólnie fajna sprawa, tylko pytanie czy goście weselni nie uczestniczyli już w kilku weselach z fotobudkami. Po prostu czy to się im nie przejadło już.
270 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 08 listopad 2016, 11:07
Moim zdaniem to zależy jaka grupa wiekowa przeważa na weselu, im młodsi ludzie tym więcej frajdy z tego będzie. Co prawda babcię chyba też by się dało zaciągnąć, nie wiem nie próbowałam :D

I te wszystkie gadżety! Na aliexpress widziałam miliony takich gadżetów do zdjęć. Ogólnie bardzo fajny pomysł :D
314 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 09 listopad 2016, 15:16
Fajna sprawa! Ale oprócz budki zwykły fotograf też jest potrzebny, żeby ładne zdjęcia do albumu były.
90 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 25 listopad 2016, 15:29
Myśleliśmy, że kit, ale rzeczywiście hit, popatrzcie - http://www.foto4fun.com.pl/sprzedaz.html Nie sądziłam, że ludzie mogą się aż tak bardzo zainteresować fotobudką, bo niby dlaczego mieliby to robić? A jednak podoba im się ten klimat i to uważam za plus.
83 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 28 listopad 2016, 22:49
Fotobudki są coraz popularniejsze na weselach i ja osobiście uważam, że to super atrakcja dla państwa młodych i gości weselnych. Niektórzy myślą, że skoro wynajęli fotografa, to nie będzie im potrzebna fotobudka i nie widzą sensu w jej wynajęciu, ale fotobudka to przede wszystkim dobra zabawa. Jednak trochę rozumiem ich podejście, bo sama do niedawna uważałam takie atrakcje za zbędne i za stratę pieniędzy, a wszystko zmieniło się gdy byłam na weselu, na którym była właśnie fotobudka i mam z tego wesela świetne zdjęcia. Teraz każdemu doradzam tego typu atrakcje weselne i kupno przeróżnych gadżetów, które uatrakcyjnią wesele. Polecam też poczytać ten artykuł http://bralbym.to/gadzety-ktore-odmienia-twoj-slub-wesele/ , w którym znajdziecie pomysły na ciekawe gadżety na ślub i weselę.
1 wpis
Pierwsze kroki
Napisany dnia 10 styczeń 2017, 11:39
Fotobudka - fajny pomysł moim zdaniem. Co prawda na moim weselu nie było fotobudki, za to nasi fotografowie w ofercie mają coś w zamian - ściankę zdjęciową - czyli zamiast fotobudki rozstawiają taką dużą lampę i robią zdjęcia pary młodej z gośćmi, a wszystkie zdjęcia dostaliśmy potem na pendrivie. Fajna alternatywa i bez dodatkowych kosztów, których jak wiadomo przy weselu jest aż nadto. W razie czego polecam - http://cykady.com
1 wpis
Pierwsze kroki
Napisany dnia 24 luty 2017, 16:50
Dla mnie hit! Byłam w sumie na 2 weselach, gdzie była fotobudka i to wystarczyło, żebym zamówiła ją na swoje :P Padło na https://fotobudek.pl/ , bo ta była na ślubie mojej kuzynki :D
128 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 24 luty 2017, 22:05
ja jeszcze na zywo na weselu nie widzialam fotobudki. Fotki widzialam, calkiem fajne.
93 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 18 kwiecień 2017, 11:24
Dla mnie najlepsza pamiątka :) My zrobiliśmy własną fotobudkę i było naprawdę super zabawa :) A jak większe wesele to uważam, że niesamowita pamiątka no i na pewno przyda się pomoc specjalistów :)

87 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 20 kwiecień 2017, 13:02
Ja też uważam, że fotobudka to świetny pomysł. Jeśli jednak to Ci nie odpowiada to może warto pomyśleć o wynajęciu na ten wieczór profesjonalnego barmana, który będzie serwował Wam i Waszym gościom kolorowe drinki ? Mogę polecić Ci sprawdzone miejsce https://www.mimofoto.pl/barman-na-wesele. Byłam już na imprezie gdzie był barman i było świetnie ;)
97 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 20 kwiecień 2017, 13:37
Cytat:
może warto pomyśleć o wynajęciu na ten wieczór profesjonalnego barmana, który będzie serwował Wam i Waszym gościom kolorowe drinki ? Mogę polecić Ci sprawdzone miejsce https://www.mimofoto.pl/barman-na-wesele. Byłam już na imprezie gdzie był barman i było świetnie ;)

tez bylam na takim weselu, super sprawa, barman robil drinki i potem z podpisem staly na ladzie- co kto chcial to sobie mogl wybrac. Takze takie bez alko:)
117 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 24 maj 2017, 12:42
5 lat temu niestety za bardzo ich jeszcze nie bylo :( a szkoda, bo to fajna zabawa i super pamiątka :)