Jak szybko schudnąć

Rozpoczęty przez kasiabanska80, 24 grudzień 2016
6 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 19 marzec 2018, 09:46
Zachęcam wybrać się do poradni psychodietetycznej. Pomogą poradzić sobie z zachowaniami zdrowotnymi. Zachęcam do zapoznania się z ofertą www.olgarymkiewicz.pl poznania ciekawego spojrzenia na temat odzywania. Można u nich zamówić również catering dietetyczny, a także wykonać testy na nietolerancje pokarmowe.
6 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 19 marzec 2018, 09:46
Zachęcam wybrać się do poradni psychodietetycznej. Pomogą poradzić sobie z zachowaniami zdrowotnymi. Zachęcam do zapoznania się z ofertą http://www.olgarymkiewicz.pl/ poznania ciekawego spojrzenia na temat odzywania. Można u nich zamówić również catering dietetyczny, a także wykonać testy na nietolerancje pokarmowe.
2 wpisy
Pierwsze kroki
Napisany dnia 19 marzec 2018, 22:04
najwaznjesze to zdrowo sie odyzwiac i ruch .Ja jem wygodna diete i serio sie sprawdza a cwicze na YT z melB. Po ciazy trzeba wziac sie w koncu za siebie.
1 wpis
Pierwsze kroki
Napisany dnia 23 marzec 2018, 10:32
Witam,
Jedna z najlepszych metod dzieki której schudłam 12 kilo za 2,5 miesiące i nie powrociłam do wagi to Meridia. Bez efektów ubocznych.Teraz czuję się bardzo dobrze i chcę kontynuować w tym samym kierunku, aby stracić kolejne 5-8 kilogramów. Mam nadzieję, że to pomogą i wam dziewczyny! Kupiłam ten produkt na strone internetowej tutaj "all-generic-meds.com". Życzę powodzenia wszystkim!
8 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 05 kwiecień 2018, 08:50
Twoja waga jest jak najbardziej spoko. ćwicz, ogranicz słodycze - to sprawi, że będziesz się lepiej czuła
Pierwsze kroki
Napisany dnia 09 kwiecień 2018, 16:28
Jako dietetyk specjalizujący się w żywieniu kobiet planujących ciążę często spotykam się z pytaniem o to jak szybko schudnąć :) Normalizacja masy ciała ma duże znaczenie przy staraniach dlatego jeśli jest robiona "z głową" to jak najbardziej ją popieram :) Należy zacząć od tego, że tempo chudnięcia nie powinno być szybsze niż 1kg na tydzień. Jeśli wprowadzimy zbyt restrykcyjne "diety cud" to efekt może być odwrotny. Sprawdzonym sposobem jest obliczenie według specjalistycznych wzorów całkowitej przemiany materii, a następnie zaplanowanie takiego deficytu kalorii, który da nam efekt - 1kg na tydzień :) Należy również pamiętać o regularnych posiłkach (częstym błędem jest, np. pomijanie śniadania albo jedzenie obfitej obiadokolacji). Bardzo popularnym błędem jest również sięganie po pozornie zdrowe produkty typu napoje owocowe, jogurty owocowe, gotowe płatki "fitness" itp. Jest to temat rzeka, zapraszam do kontaktu to będę mogła indywidualnie spojrzeć na Pani sytuację :) Pozdrawiam