Ból kręgosłupa lędźwiowego

Rozpoczęty przez tarla, 11 styczeń 2017
85 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 11 styczeń 2017, 12:01
Witam
od jakiegoś czasu odczuwam ból okolicy lędźwiowej,bardziej z prawej strony. ból ten wydaje mi sie ze promieniuje na bok i udo i lydke,tak czuje jak bóle mięśni poczas choroby,czy bole podczas wzrostu w okresie rośnięcia.czasem tez odczuwam bol wewnętrznej częsci uda,w okolicach pachwiny. juz boje sie iść do lekarza,bo uważa mnie za hipochondryczke
72 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 11 styczeń 2017, 12:16
Często rwa kulszowa daje objawy takiego promieniującego bólu. Idź skonsultuj się z lekarzem. A jesteś w ciąży, czy nie? Jeśli nie to spróbuj pobrać przez jakiś czas ibuprom. Działa przeciwzapalnie. Ja miałam kiedyś problem mega mnie bolało biodro i właśnie ortopeda polecił mi ibuprom. Tylko jakoś brałam 3 razy dziennie po 2 tabletki.
103 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 11 styczeń 2017, 13:14
Nie powinnas absolutnie bagatelizować takich objawów ponieawż mogą być one sygnałem dyskopatii oraz problemów z rwą kulszową. A jest to bardzo nieprzyjemna oraz bolesna choroba. Wiem poniewaz sama na to chorowałam i nie życzę nikou takiego bólu.
Zerknij sobie tutaj;
http://rwakulszowa.net.pl/

Na stronie jest opis choroby. Zaczyna się ona najczęściej własnie w taki sposób.
108 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 11 styczeń 2017, 18:07
A robiłaś badania na bolerioze? Moja mama miała tak, że ją biodro bardzo bolało i kręgosłup a okazało się, że zlapała to paskudztwo od kleszcza i jak jest na lekach to już ją nie boli, ale nadal jest chora.
142 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 11 styczeń 2017, 20:01
Jak cię uważa za hipochondryczke to znaczy, że jest złym lekarzem. Niech ci da skierowanie na badania podstawowe plus do ortopedy skierowanie.
126 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 11 styczeń 2017, 20:54
Mnie dość często boli kręgosłup lędźwiowy, ale to z powodu złej postawy podczas siedzenia przy biurku. Ale jeśli u ciebie promieniuje to może być skrzywienie, wada postawy albo nawet kręgi przesunięte. Tak czy inaczej ja bym ci polecała iść do specjalisty i zrobić RTG tego odcinka.
21 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 12 styczeń 2017, 10:24
koniecznie wybierz sie do specjalisty nawet placac prywatnie, w takiej sytuacji nie warto oszczedzac, tym bardziej ze masz promieniujacy bol. Zrob sobie RTG czy tomograf i wtedy bedziesz miec pewnosc co jest nie tak, nie nalezy tego bagatelizowac. A pracujesz fizycznie? podnosilas moze cos ciezkiego? moze to z tego?
9 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 21 styczeń 2017, 23:30
Miałam podobne bóle i dośc długo je bagatelizowałam, zawsze coś innego było ważniejsze niz moje zdrowie. I tak doszło do momentu że pewnego dnia miałam problem w ogołe ze wstaniem z łozka bo ból był juz tak silny. Poszłam wreszcie do lekarza i okazało sie że to rwa kulszowa i jednoczęśnie kamienie na nerce :( Nie jest to przyjemnie ale usłysząłam od lekarza że jak już raz rwa złapała to teraz może łapać co jakiś czas :-( Dziewczyny dbajcie o siebie za wczasu , ja chyba robiłam to za mało i teraz co chila coś :(