hej, majóweczki - ciężaróweczki :)

Rozpoczęty przez aneta, 12 styczeń 2017
5 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 12 styczeń 2017, 10:37
Hej wszystkim;) jestem nowa na portalu i w niespodziewanej ciąży ;) będę mieć Igorka termin na 6 maj ;) obecnie 23 tydzień i 4 dni , 650 g mojego szczęścia i wow już plus 14 kg:/ ciekawe ile będzie w maju ? :/:) ale to nic zrzucę byle tylko synek urodził się zdrowy. Pozdrawiam gorąco Wszystkie Kobietki, które mają szczęście być w ciąży ;););)
Aneta:)
3 wpisy
Pierwsze kroki
Napisany dnia 22 styczeń 2017, 19:08
Bianka ma się urodzić 13 maja, a ja jestem w 24 tc. :-) Ciąża bardzo mi służy, mała kopie żwawo, prawidłowo się rozwija, brzuch nie doskwiera za bardzo.
86 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 22 styczeń 2017, 20:23
Cytat:
Bianka ma się urodzić 13 maja, a ja jestem w 24 tc. :-) Ciąża bardzo mi służy, mała kopie żwawo, prawidłowo się rozwija, brzuch nie doskwiera za bardzo.

super:) a jak apetyt dopisuje?
5 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 23 styczeń 2017, 12:54
Cytat:

hej;) mój mały ma ustalone narazie godziny kopania;) o 5-6 rano pozniej okolo 12 i wieczorem ;) u mnie wręcz przeciwnie brzusio ogromny jak na 26 tydzień skończony;) nogi ręce opuchnięte , tarczyca nie wiadomo z kad sie pojawiła, teraz czekam na wyniki cukru mam nadzieje że cukrzyca nie wyjdzie. A jak tam przygotowujesz już wyprawkę dla małej? Pozdrawiam ;)
5 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 23 styczeń 2017, 12:57
Cytat:
Cytat:

hej;) mój mały ma ustalone narazie godziny kopania;) o 5-6 rano pozniej okolo 12 i wieczorem ;) u mnie wręcz przeciwnie brzusio ogromny jak na 26 tydzień skończony;) nogi ręce opuchnięte , tarczyca nie wiadomo z kad sie pojawiła, teraz czekam na wyniki cukru mam nadzieje że cukrzyca nie wyjdzie. A jak tam przygotowujesz już wyprawkę dla małej? Pozdrawiam ;)

apetyt miałam na początku ciąży i jakieś zachcianki;) a teraz jem tylko wtedy jak jestem głodna staram sie zjeść 5 posiłków dziennie w tym obowiązkowo owoce i warzywa ;)