Zaczęty 6tydzień i pierwsze odczucia;)

Rozpoczęty przez Natalia, 15 styczeń 2017
16 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 15 styczeń 2017, 13:35
Jak wy Dziewczyny się czujecie? Jakie dolegliwości? Ja mam kolki i kłócia miejsca basenu mojego milimetrowego maleństwa. Serduszko od soboty, to znak, że żyje, że walczy;) Przede mną 8 tygodni do odepchnięcia. 8 tygodni strachu i opieki. 8 tygodni ciagłego leżenia w łóżku...
Ahoj Stolico!
6 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 15 styczeń 2017, 14:40
Cześć ;) byłam 13go u Ginekologa i napisane na usg 5 tydzień i 3 dni :) ale sie martwie bo od tej wizyty miałam 2 razy krwawienia małe, dostałam na podtrzymanie tabletki i leże ciągle w łożku bo sie boje chodzić... :/ poza tym mam małe problemy ze zdrowiem i boje sie ze to może wpływać... jesteś na Temacie ,,Mamy-wrzesień 2017''??
16 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 15 styczeń 2017, 18:17
Cytat:
Cześć ;) byłam 13go u Ginekologa i napisane na usg 5 tydzień i 3 dni :) ale sie martwie bo od tej wizyty miałam 2 razy krwawienia małe, dostałam na podtrzymanie tabletki i leże ciągle w łożku bo sie boje chodzić... :/ poza tym mam małe problemy ze zdrowiem i boje sie ze to może wpływać... jesteś na Temacie ,,Mamy-wrzesień 2017''??

Jakie to krwawienie? Żywa krew? Ja miałam bliźniaki, ale jeden nie miał siły i się wchłonął:/ drugi bliźniak rośnie wydaje się wszystko okay, wczoraj pierwsze bicie serduszka!;) niestety z wchłanianiem się pierwszego ja miałam pomarańczową galaretkę od oczyszczania. Mam nadzieję, choć medycyna nie daje gwarancji, drugi samodzielnie sobie poradzi;) Bardzo pragnę, zwłaszcza iż to byłby dopiero pierwszy mój dzidziuś;)
Droga koleżanko czy ginekolog prowadzący dał Ci numer do siebie byś w miarę watpliwości kontaktowała się z nim?
Zaraz dołączę, świeżo jestem i jeszcze wszystkiego nie znalazłam;p
Leż kochana bo i tylko to może być pomocne razem z podtrzymaczami. Delikatne ruchy, bez wysiłków;)
1 wpis
Pierwsze kroki
Napisany dnia 15 styczeń 2017, 20:04
Hej dziewczyny, jestem w 6 tygodniu ciazy... boli mnie podbrzusze, czasem mocniej zakuja jajniki, czesto chodze do lazienkie ale nie mam młdosci.. jakie Wy macie dolegliwosci?
16 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 15 styczeń 2017, 20:14
Witaj serdecznie!
Haha ja też co godzinę nawet- czy dwie latam do łazienki. A w nocy nawet dwa razy. Mam ok kg wiecej, apetyt fatalny. Raczej nie mam zachcianek. Ale wcale tak mało nie jem. Nie jem nic ponad to co zawsze jadłam. Z rozsądku zaczynam warzywa i owoce po mału. Wczesniej rzadko. Póki co nie czuje zniechęcenia zapachem do niektórych żywności. Mam szczeniaczka i na całość mieszkania czuję, że mała mi nalała;)
Brzuszek pobolewa co drugi dzień lekko, ale z każdym dniem mniej przypomina takie bóle jak na @. Martwią mnie najpierw zaparcia, teraz to co zwykle dzieje się w starszej ciąży. Eh ale co najważniejsze czuję położenie mojego bliźniaka po lewej stronie, cały basenik czuję tam gdzie pływa moja kijanka;)
16 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 15 styczeń 2017, 20:16
Ah i odkąd leżę non stop w łóżku to totalnie nie mam siły jak wstaję. Jakby ten mału stworek wysysał mi całą energię!
6 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 16 styczeń 2017, 11:29
To ja pare dni temu chodziłam co 10 minut do łazienki, w nocy nawet nie mogłam usnąć ;) to też mój pierwszy dzidziuś, tzn. pare lat temu tez byłam w ciąży ale nie wiedząc nawet o tym poroniłam :( ja w 5tygodniu byłam prywatnie i w następny piątek mam też do niego ale żadnych badań narazie z krwi nie mam, potem już ide na nfz w marcu bo wcześniej terminu nie było... jak chcecie to napiszczie na maila katarzynaxxxxxx@interia.pl bo mój to jest też 6 tydzień to chyba w podobnym jesteśmy ;)
3 wpisy
Pierwsze kroki
Napisany dnia 03 luty 2017, 15:04
ja pamietam moją ciąże :) kilka lat temu ale bardzo źle przechodziłam, połowe leżałam w szpitalu, życze Wam duzo zdrowia!
2 wpisy
Pierwsze kroki
Napisany dnia 28 luty 2017, 18:36
Hej :) Wczoraj dowiedziałam się, że jestem w 6tyg. ciąży. Póki co pobolewa mnie brzuch i mam lekkie mdłości o poranku. Jem coraz więcej owoców, ciągle przyjmuję kwas foliowy (zaczęłam jakoś 3 miesiące temu). Mam nadzieję, że moje maleństwo będzie zdrowe :)
Fajnie, że są takie miejsca gdzie można się podzielić swoimi spostrzeżeniami. Chętnie poznam inne przyszłe mamy :)
24 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 02 marzec 2017, 13:18
Witajcie :) Ja 2 tygodnie temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży :)
Obecnie 8 tydzień, termin mam na 17 października. Objawów na razie za bardzo nie mam oprócz powiększonych piersi. Ale to już moja czwarta ciąża więc może tych objawów być podobno najmniej ;)

84 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 07 kwiecień 2017, 11:11
Ja dzisiaj potwierdziłam ciążę, 5 tydzień. Na razie oprócz bardzo dużej senności oraz lekkich mdłości nie czuję różnicy :) W pierwszej ciąży, którą poroniłam w 8 tygodniu nic np. nie czułam, więc teraz w duchu się cieszę, bo jest chociaż jakiś ślad i nadzieja, że będzie dobrze.

16 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 18 maj 2017, 08:48
U mnie za chwilkę 6 tydzień i powiem wam, że świetnie się czuje. Na razie zero mdłości tak jak miałam w pierwszej ciąży je ciągle, jedynie jaką czuje różnicę to większa senność no i apetyty wzrósł mi dwukrotnie :)

1 wpis
Pierwsze kroki
Napisany dnia 22 maj 2017, 03:13
Hej ja jestem w 7tyg i czuję się nadzwyczaj dobrze pozdrawiam
3 wpisy
Pierwsze kroki
Napisany dnia 23 maj 2017, 10:44
Ja zaczynam 6 tydzień i niestety od dziś męczą mnie mdłości .....:(:(