wazne-zostac nianią

Rozpoczęty przez mania90620, 17 styczeń 2017
69 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 17 styczeń 2017, 20:16
Witajcie niedługo bede szukac pracy,chciałabym zostac nianią taka na umowę,w okolicach leczycy,czy na tej stronie niania.pl tam rejestrują normalnie jako pracownika ?jak to się odbywa???mam doświadczenie,mam dyplom opiekunki środowiskowej i terapeutki zajęciowej,niewiem czy bez studiów mogę liczyć ze ktos by mnie zatrudnił jako nianie??
81 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 17 styczeń 2017, 23:38
wydaje mi się, ze dyplom to nie wszystko. Moja siostra na studiach - nie ma specjalnosci pedagogicznej dorabiala sobie jako niania. Prace dostala przez przypadek, znajoma z jogi szukala niani, przyszła, sprawdziła sie. Nie wiem jak u Ciebie, ale np. w duzych miastach ludzie czasem maja mega wymagania, np. znajomosc jezykow czy inne umiejetnosci. Poszukaj w necie, moze na Fb jest jakas grupa. No i OLX- ja za posrednictwem tego portalu sprzedawalam i oddawalam rzeczy, szukalam dodatkwoego zajecia, takze moze i Tobie sie uda!
164 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 18 styczeń 2017, 19:21
Musisz mieć przede wszystkim doświadczenie i referencje. Mogą być nawet od osób, które znasz np, znajomi, ale ich dziećmi się zajmowałaś. No i zależy w jakim wieku dzieciaczki, ale jakbym ci dała np. 4 latka pod opiekę to oczekiwałabym, że będziesz z nim rozmawiać również w obcym języku, bo chciałabym żeby dziecko się go szybko nauczyło :) I wiem, że sporo rodziców ma takie lub nawet bardziej wygórowane oczekiwania.
214 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 01 luty 2017, 20:40
Niestety nie znam tej strony, ale najbezpieczniej było by właśnie przez agencję zatrudnienia i dla ciebie i dla rodziców, bo coraz więcej osób korzysta z takich miejsc.
69 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 05 luty 2017, 22:59
Narazie jestem bez pracy,ogolnie znam podstawy niemieckiego,w razie koniecznie przypomnę sobie ang i znam troche j.migowy, referencje bym miała,trochedoswiadczenia,dzieci bez problemu od narodzin do 4-5lat.ale jak narazie musze czekac bo nie dadzą mi stażu narazie a tam ostatnio widziałam ogloszeenie do żłobka.
70 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 05 luty 2017, 23:27
Cytat:
Narazie jestem bez pracy,ogolnie znam podstawy niemieckiego,w razie koniecznie przypomnę sobie ang i znam troche j.migowy, referencje bym miała,trochedoswiadczenia,dzieci bez problemu od narodzin do 4-5lat.ale jak narazie musze czekac bo nie dadzą mi stażu narazie a tam ostatnio widziałam ogloszeenie do żłobka.

z własnego doswiadczenia wiem, ze nie jest latwo dostac sie do panstwowych placowek jako opiekunka czy przedszkolanka. Co do pracy jako niania- a jak ze skladkami emerytalnymi, gdybys pracowala u rodziny, przeciez o tym tez Ty lub oni musza pomyslec:) zycze powodzenia, ale wiem,ze czase lepiej jest sie przebranzowic niz czekac na upragniona prace.
81 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 21 marzec 2017, 13:24
Witaj Mania, coś dawno się nie odzywałas, jak tam twoje plany zawodowe? i co ze staraniami bo bardzo Ci kibicuje, a jakos tez nic nie pisalas czy cos sie zmienilo u was. Pozdrawiam