17.02 kocie święto- jakie kociaki macie?

Rozpoczęty przez natka123, 17 luty 2017
85 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 17 luty 2017, 20:28
witam, pytanko na czasie. W interencie dzisiaj można znaleźć różne fotki kotów i ich właścicieli. A Wy macie koty? ja osobiscie mimo sympatii do tych zwierzat nie ma zadnego w domu.
290 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 20 luty 2017, 20:59
Cóż ja mam kotka, pan kocurek sobie chodzi gdzie chce nocami, a całe dnie przesypia w domu :D
93 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 20 luty 2017, 22:31
tez nie mam kotkow, ale moja sasiadka ma kota, takiego domowego. Co dla mnie jest dosc dziwne, bo wcale go nie wypuszcza na dwor. W mieszkaniu ma takie domki do wspinania. Nie wiem czy to dobry pomysl, aby kota, zwierze z natury lubiace swobode od malego tak nauczyc.
348 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 21 luty 2017, 17:54
Cytat:
tez nie mam kotkow, ale moja sasiadka ma kota, takiego domowego. Co dla mnie jest dosc dziwne, bo wcale go nie wypuszcza na dwor. W mieszkaniu ma takie domki do wspinania. Nie wiem czy to dobry pomysl, aby kota, zwierze z natury lubiace swobode od malego tak nauczyc.

Dachowca w sensie? No taki to by mógł wychodzić, ale jak jest rasowy to ja bym się bała go wypuścić, że ktoś go ukradnie po prostu.

Ja mam z kolei dwie kotki, jedna ma już 8 lat, druga dopiero niecałe 2. Nie lubią się niestety, ale są wychodzące, więc jak idę do pracy to je wypuszczam, a jak wracam to je wpuszczam.
39 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 19 maj 2017, 22:02
Uwielbiam koty, szczególnie duże rasowe. Najbardziej mi się podobają norweskie leśne. Prześliczny zwierzak. Najbardziej wrażenie na mnie zrobiły jedo wielkie łapki. A swojego kota też bałabym się wypuścić gdzieś na dwór samego bo bałabym się, że faktycznie go ktoś ukradnie albo zostanie zagryziony przez psa. A sąsiadka pewnie ma w domu coś w tym stylu: https://www.keko.pl/pol_m_Koty_Dom-i-ogrod_Drapaki-legowiska-i-hamaki-221.html. To jest bardzo fajna sprawa dla kota bo może sam sobie zetrzeć pazurki i ma fajną zabawę :)
39 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 19 maj 2017, 22:04
Akurat zaczęła niedawno czytać Bastion Kinga. Bardzo fajna książka. Marzy mi się zebranie sporej kolekcji książek Kinga, bo uwielbiam jego horrory. Teraz jest to o tyle łatwe, że wystarczy znaleźć tanią księgarnię internetową i tam kupić książkę dosłownie za grosze. A często można trafić na bardzo korzystne promocje i okazje.
93 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 19 maj 2017, 23:04
Cytat:
Cytat:

Dachowca w sensie? No taki to by mógł wychodzić, ale jak jest rasowy to ja bym się bała go wypuścić, że ktoś go ukradnie po prostu.

nie, chyba to jest jakis rasowy kot, ale przypomina te dachowce. Druga sasiadka znowu puszcza kotka samopas i ten pomylil sobie ostatnio klatki i przyszedl do mnie, doslownie wpadl do naszego mieszkania, nagimanstykowalismy sie z tym by w koncu wyszedl.
273 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 20 maj 2017, 10:31
A ja mam małego kociaka nie wiem skąd. Moja kotka miała kociaki, ale niestety nie przetrwały nawet dnia. A na drugi dzień znalazłam ją na ganku z małym kociakiem... nie mam pomysłu skąd się wziął, ale normalnie go karmi i się nim zajmuje.
117 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 06 czerwiec 2017, 11:42
Do nas zaraz po przeprowadzce do nowego mieszkania przypałętał się dachowiec i został :) Nie uciekł już 5 lat, a nasza córka go uwielbia :)

6 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 19 lipiec 2017, 14:31
My mamy kota od zawsze. Nie jest już młody więc najchętniej śpi na parapecie. Ożywia się tylko na posiłki a także kiedy dostaje snack hairball cat to taka przekąska między posiłkami z vetexpert. Potem wszystko wraca do normy.
282 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 19 lipiec 2017, 21:02
To mój kot dopiero w wieku lat 2 zaczął być kotkiem kanapkowym ;)
138 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 19 lipiec 2017, 23:33
u nas w domu nie ma zwierzat, czesto wyjezdzamy i nie mial by sie kto nimi zajac. Moja przyjaciolka ma 2 kotki, mieszka na parterze,to koty po drzewie schodza na dol.
290 wpisów
Pierwsze kroki
Napisany dnia 20 lipiec 2017, 11:36
No właśnie czasami to duży problem. Moja koleżanka też mieszka na parterze i mają kraty w oknach, ale kot mimo to się przeciska i sam sobie zeskakuje. Ani kuwety ani spacerów na smyczy mu nie potrzeba.