Menu główne
Portal dla rodziców...

Kalkulator dni płodnych

 

 

Wypełnij formularz:

dzień
miesiąc
rok

dni


 

Owulacja zawsze miala coś z zagadki - pora ją więc rozwiązać. Chciałabyś wiedzieć kiedy są dni płodne, a kiedy dni niepłodne? W których dniach miesiąca starania o dziecko są najbardziej efektywne, jak dokładnie przebiega cykl miesiączkowy oraz jak obliczyć dni płodne? Obliczanie dni płodnych tradycyjnymi metodami jest dla Ciebie zbyt męczące? Wystarczy, że pamiętasz datę ostatniej miesiączki, a nasz wynalazek określi kalendarz dni płodnych za Ciebie. Zamiast mozolnych obliczeń - nasz kalkulator dni płodnych i wszystko jest gotowe! Kalkulator owulacji pozwala też na lepsze poznanie swojego ciała, poprzez śledzenie zmian podczas cyklu menstruacyjnego!

 

logo

Porady dla rodziców - od planowania rodziny do wychowania dzieci. Ponadto zdrowie i uroda, rodzinne forum i strefa specjalnie dla taty - to wszystko znajdziesz w portalu parentingowym Dzidziusiowo.

Portal parentingowy Dzidziusiowo.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastąpią profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych zawartych w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Właściciel serwisu nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w serwisie Dzidziusiowo.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.