Jak nakręcić dobry film?

Z pewnością nie raz zastanawialiście się jak nakręcić dobry film, od czego zacząć, jak kadrować, jakie sceny wybierać itd, itd … Zacznijmy więc od podstaw.

„Charms” na Dzień Mamy

Dzień matki już tuż tuż, a Ty nie masz pomysłu na prezent dla swojej rodzicielki? Jeśli z tej okazji chciałabyś jej kupić coś innego niż zwykle. Coś wyszukanego, gustownego, a przy okazji jak najbardziej na czasie, oto on! Przedstawiam charms!

Sezonowe warzywa i owoce

Dorodne pomidory, ciesząca oko czerwona papryka, soczyste jabłka i jędrna cukinia właśnie wylądowały w Twoim sklepowym wózku? Producenci doskonale wiedzą jak zachęcić nas do zakupu. A naszpikowane chemią warzywa i owoce, choć wyglądające piękne, i apetyczne, nie koniecznie muszą być zdrowe.

Kuchnia pięciu przemian

Koncepcja żywienia według pięciu przemian powstała w starożytnych Chinach. Opiera się na teorii, według której wszystko w przyrodzie podlega transformacji. Porządek całego świata, w tym także przygotowywanie potraw, podporządkowany jest nieustannej, cyklicznej przemianie.

Dlaczego tata może polubić Urząd Skarbowy

Więź malutkiego dziecka i matki jest oczywista. Młodemu ojcu jej zbudowanie zajmuje zdecydowanie więcej czasu i jest to nieporównanie trudniejsze. Dlatego jestem wdzięczny Urzędowi Skarbowemu. Bo bardzo mi w tym pomógł!

Walentynkowe wróżby

Nie każdy wie, że walentynki są bardzo dobrą okazją do wróżb miłosnych. Podobnie jak w Andrzejki, tak i w ten dzień możemy poznać imię ukochanego.

Sylwestrowe gry i zabawy

Jeśli w sylwestrową noc wraz z przyjaciółmi planujesz bawić się na tzw. domówce oprócz jedzenia, picia, muzyki, baloników i petard zadbaj o rozrywki. Świetnym rozwiązaniem są sylwestrowe gry i zabawy.

Pies w Sylwestra

Zdecydowana większość czworonogów boi się huku. Co zrobić, aby choć troszkę złagodzić paniczny strach naszego pupila? Jak pomóc mu przetrwać tą długą noc z głośnymi fajerwerkami i krzykami.

Jak sortować pranie?

Segregując ubrania do prania należy wziąć pod uwagę kilka czynników: materiał, kolor i stopień zabrudzenia. Piorąc w odpowiedni sposób z pewnością przedłużysz ładny wygląd swojej garderoby.

Symbole na metkach

Większość z nas ma czasem problem ze zrozumieniem symboli znajdujących się na metkach naszych ubrań. Zatem zanim niechcący zniszczysz ukochany sweterek rozszyfruj oznaczenia i wypierz go zgodnie z zaleceniami producenta.