Regulacja brwi

Brwi stanowią bardzo ważny element naszej twarzy. Zadbane i wypielęgnowane dodają uroku, a kształt brwi a może znacząco zmienić wygląd naszej twarzy.

 

regulacja brwi

 

Regulacja brwi

Aby nadać idealny kształt brwi niezbędna jest ich odpowiednia korekta. Regulacja brwi nie jest niczym skomplikowanym. Wystarczy trzymać się kilku zasad.

Weź ołówek lub pędzelek i oprzyj go o nos tak, by "przechodził" przez wewnętrzny kącik oka. Dokładnie tam gdzie kredka zetknie się z linią włosków powinna zaczynać się brew. Owłosienie znajdujące się pomiędzy brwiami należy usunąć.

Następnie oprzyj ołówek o nos tak, aby przecinał tęczówkę oka w jej najszerszym punkcie. To drugi ważny punkt. Tutaj linia brwi powinna unosić się najwyżej. Włoski znajdujące się poniżej linii brwi należy wyrwać.

Na koniec przyłóż ołówek do nosa tak, by przecinał zewnętrzny kącik oka. Brew powinna kończyć się w miejscu, w którym ołówek zetknie się z włoskami.

Prawda, że regulacja brwi to nic trudnego?

 

Zdjęcie: Fotolia by © Darren Baker All right reserved

Komentarze
Dodaj komentarz
Ocena:
Lipiec 10, 2017
Kupiłam tą farbkę z Venity, przetestowałam i jest ok:) Tańszy i wygodniejszy sposób niż umawianie się do kosmetyczki:)
Ocena:
Czerwiec 23, 2017
jasne że to nie Paweł pisał, bo paweł spi jeszcze:P (paweł to mój mąż;))
Ocena:
Czerwiec 23, 2017
Nakładam według instrukcji, efekt jest na dwa-trzy tygodnie, zależy. A kupuję w Naturze albo w auchan tam jest najwięcej produktów z Venity
Ocena:
Czerwiec 18, 2017
I jak taka henne nakładasz? Na długo? Gdzie ja kupujesz??
Ocena:
Czerwiec 13, 2017
Regulacja to jedno, ale ja jeszcze robię w domu hennę sama, żeby je odświeżyć i nadać fajny kolor i blask, a używam do tego henny z Venity