Powiększanie ust

Usta to wizytówka twarzy. To właśnie na usta i oczy zwracamy najczęściej uwagę. Zmysłowe, kobiece usta pobudzają wyobraźnię i są obiektem westchnień nie jednego mężczyzny.

 

ust-powiekszanie550

 

Od kilku lat najpopularniejszą metodą powiększania ust w Polsce jest wstrzykiwanie kwasu hialuronowego. Jest on znany pod nazwą Restylan, Juvederm czy Perlone. Efekt utrzymuje się przez wiele miesięcy, a ponieważ kwas naturalnie występuje w naszym naskórku to zabieg jest całkowicie bezpieczny dla organizmu.
 
 
Zabieg nie jest skomplikowany i wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Lekarz wprowadza igłę w wargę, wstrzykuje preparat i masuje, aby kwas równomiernie się ułożył. Jest bardzo wiele miejsc na ustach w które może być wkłuwana igła, a ilość nakłuć jest uzależniona od zamierzonego efekt. Powiększanie ust trwa około 30 minut, a po zabiegu może wystąpić krótkotrwały obrzęk.
 
 

Ponieważ jest to zabieg mało inwazyjny decyduje się na niego coraz większa liczba kobiet. Należy jednak pamiętać, że nie powinno wykonywać się go w czasie ciąży i karmienia.

 

Zdjęcie: Fotolia by © Thaut Images

Komentarze
Dodaj komentarz
Bądź pierwszą osobą która skomentuje artykuł.