Body wrapping

Body Wrapping to zabieg wyszczuplający, który polega na wmasowaniu w skórę balsamu ujędrniającego, modelującego, antycellulitowego lub odżywczego i szczelnym owinięciu ciała folią.

 

body wrapping

 

Działanie body wrappingu

Body wrapping pobudza krążenie. Pod wpływem ciepła otwierają się pory, a substancje czynne zawarte w preparacie pielęgnacyjnym wnikają wgłąb skóry. Po zabiegu ciało jest jędrne, odżywione, gładkie i oczyszczone z toksyn. Aby zabieg przyniósł trwały efekty, najlepiej powtarzać go dwa razy w tygodniu przez co najmniej dwa miesiące.

 

Body wrapping w domu

Do wykonania body wrappingu w domowym zaciszu będzie nam potrzebna folia spożywcza, balsam oraz koc. Po starannym peelingu wmasujmy w osuszoną skórę wybrany balsam lub maskę do ciała. Następnie owińmy się folią. Najlepiej zacząć od brzucha, po czym przejść do bioder i ud (najpierw jedno, potem drugie). Gdy już jesteśmy opatulone folią kładziemy się na wygodnej sofie, przykrywamy kocem i relaksujemy około 45 minut. Po upływie tego czasu spłukujemy resztki kosmetyku pod prysznicem.

 

P.S. Przed zabiegiem upewnij się, że jesteś sama w domu. Nie ma sensu ryzykować spotkania z partnerem. I tak nie zrozumie.

 

Zdjęcie: Fotolia by © tan4ikk All right reserved

Komentarze
Dodaj komentarz
Ocena:
Czerwiec 12, 2017
Super zabieg. Ja dodatkowo pilnuję zdrowej diety i wspomagam się suplementem z Humavitu Garcina Plus który wspomaga proces odchudzania i jest mi po prostu lepiej