Zumba

Zumba podobno działa jak narkotyk - gdy raz zacznie się ją trenować, to już nie można skończyć! Na świecie jest ona znana już od kilku lat, w Polsce bije rekordy popularności, a na zajęciach sale pękają w szwach. Nasze małe śledztwo w klubach fitness potwierdziło: zwykły aerobik odszedł już do lamusa, yoga też jest passe - nadszedł czas na erę zumby! W czym tkwi sekret jej popularności?

Bawola sperma na zmarszczki

Kobiety pragnąc zatrzymać czas używają najróżniejszych specyfików odmładzających. Jest wśród nich krem przeciwzmarszczkowy. Oczywiście najlepiej pochodzenia naturalnego. Ale gdyby konsumentki wiedziały, co tak naprawdę wchodzi w jego skład, to czy nałożyłyby go sobie na twarz?

Dieta Dukana

Dieta Dukana jest jedną z najbardziej popularnych obecnie form redukcji tkanki tłuszczowej. Opracowany przez dr Dukana program żywieniowy nie wymaga drastycznego ograniczenia ilości spożywanych posiłków, a jedynie zaakceptowania nowych nawyków żywieniowych.

Jak dbać o suche włosy

Trwała ondulacja, farbowanie, rozjaśnianie, prostowanie oraz nieprawidłowa pielęgnacja mogą sprawić, że włosy są matowe, wypłowiałe i szorstkie w dotyku. Podpowiemy co zrobić aby tknąć w nie trochę życia.

Popołudniowa drzemka

Od rana jesteś na nogach. Dom, szkoła, praca, dzieci i zakupy. Około godziny 13:00 zaczynasz ziewać, kleją Ci się oczy i wyraźnie odczuwasz spadek formy. Wypijasz mocną kawę, zjadając słodkiego batonika podnosisz poziom cukru i wracasz do działania. A gdyby tak krótka drzemka?

Włosy zniszczone słońcem

Wysokie temperatury i kąpiele w morzu są dla włosów ogromnym wyzwaniem. Wystawione na działanie słońca stają się matowe, wysuszone, a ich kolor płowieje. Aby kosmyki nie puszyły się niezbędna jest odpowiednia pielęgnacja podczas urlopu oraz ich intensywna regeneracja zaraz po nim.

Jedz mało, a często

Szalone tempo życia, szkoła, praca, wychowanie dzieci i obowiązki domowe sprawiają, że często nie mamy czasu na regularne jedzenie. Tymczasem nie tylko kaloryczność posiłków ma znaczenie. Jeśli chcemy schudnąć, przede wszystkim liczy się ich liczba oraz regularne spożywanie.

Ćwiczenia na cellulit

Większość kobiet ma tendencję do powstawania cellulitu. Nieestetyczna tkanka tłuszczowa odkłada się w okolicach ud i bioder spędzając nam tym samym sen z powiek. Przystępując do walki z wrogiem kobiecej pupy musimy uzbroić się w cierpliwość i ćwiczyć, ćwiczyć i ćwiczyć.

Rytm dobowy skóry

Nasza skóra funkcjonuje według swojego indywidualnego rytmu dobowego, innego od rytmu reszty organizmu. Dodatkowo jej kondycja zmienia się podczas dnia. Dlatego warto wiedzieć kiedy i jak należy ją pielęgnować.

Pole dance, czyli taniec na rurze

Przez wiele lat pole dance, czyli taniec na rurze, kojarzył się głównie z paniami z nocnych klubów. Dziś zyskuje coraz więcej zwolenniczek. Na rurze hulają kobiety w każdym wieku. Powstają nowe szkoły tego tańca, a jego odmiana fitness pretenduje do bycia dyscypliną olimpijską.