Rytm dobowy skóry

Nasza skóra funkcjonuje według swojego indywidualnego rytmu dobowego, innego od rytmu reszty organizmu. Dodatkowo jej kondycja zmienia się podczas dnia. Dlatego warto wiedzieć kiedy i jak należy ją pielęgnować.

Pole dance, czyli taniec na rurze

Przez wiele lat pole dance, czyli taniec na rurze, kojarzył się głównie z paniami z nocnych klubów. Dziś zyskuje coraz więcej zwolenniczek. Na rurze hulają kobiety w każdym wieku. Powstają nowe szkoły tego tańca, a jego odmiana fitness pretenduje do bycia dyscypliną olimpijską.

Sztuka brafitting'u

Brafitting to nic innego jak umiejętność doboru odpowiedniego biustonosza do naszej sylwetki i wielkości piersi. Dlaczego takie ważne jest odpowiednie dobranie stanika? Co sie dzieje, gdy nosimy źle dobrany biustonosz?

Podpaski wielorazowe

Podpaski wielorazowe nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych, nie powodują podrażnień, są hipoalergiczne, przepuszczają powietrze, a co najważniejsze rozkładają się 5 miesięcy, a nie 200 lat.

A6 Weidera - płaski brzuch po 42 dniach

Chyba każda z nas chce czuć się dobrze we własnym ciele, pięknie wyglądać i widzieć zachwyt w oczach swojego ukochanego. Większość z nas boryka się niestety z problemem niezbyt płaskiego brzuszka. Może przeszkadza Ci jakaś fałdka albo pojawiła się jakaś oponka? A może jesteś szczęśliwą mamą, ale Twój brzuch po ciąży niestety nie wrócił do wcześniejszego wyglądu? Zdrowe odżywianie to tylko połowa sukcesu, drugą połowę stanowią ćwiczenia. Jeśli marzysz o pięknym, wyrzeźbionym brzuszku, którym będziesz mogła pochwalić się na basenie bądź nad morzem, zdecydowanie powinnaś zapoznać się z programem Aerobiczna „6” Weidera.