Chcesz być piękna to cierp

Świat oszalał na punkcie operacji plastycznych. Korekta nosa, uszu, oczu, odsysanie tłuszczu a może powiększenie piersi. Ale przecież to boli. Czy warto zatem aż tak cierpieć, czy nie można siebie po prostu polubić? Oto moje subiektywne przemyślenia na temat operacji plastycznych.

Peeling kawowy

Aby zapewnić skórze zdrowy i piękny wygląd powinnyśmy usuwać regularnie zrogowaciały naskórek. Chciałam tu zaproponować peeling zrobiony domowym sposobem - peeling kawowy.

W pogoni za modą w krzywym zwierciadle

Przeważnie da się zauważyć co się aktualnie nosi, co jest na topie, co jest modne. Po czym to poznać? Jeżeli pół miasta przechadza się w tym samym to znak, że to jest modne i trzeba szybko lecieć do sklepu aby nabyć daną rzecz.

Masło Shea

Lubię dbać o swoje ciało. Uwielbiam wszelkiego rodzaju smarowidła, a gdy dodatkowo mają zapach kokosa, czekolady, wanilii, czy cynamonu ... to istny raj dla zmysłów.

Sposób na piękne dłonie

Zadbane dłonie są naszą wizytówką. Jednak często zwyczajnie o nich zapominamy. Tymczasem dłonie także wymagają pielęgnacji, a zadbana i nawilżona skóra jest naszą ozdobą.

Body wrapping

Body Wrapping to zabieg wyszczuplający, który polega na wmasowaniu w skórę balsamu ujędrniającego, modelującego, antycellulitowego lub odżywczego i szczelnym owinięciu ciała folią.

Mężczyzno zadbaj o siebie

Zadbany mężczyzna to już nie tylko taki, który używa jednie mydła i wody. Kobiety, które cenią sobie piękno, stawiają panom wysoką poprzeczkę. Wymagają od nich, aby i oni zadbali o swoje ciało.

Czas na kostium kąpielowy

Nadchodzi lato, czas urlopów i beztroskiego szaleństwa. Możemy powoli rozejrzeć się za kostiumem. Aby strój pięknie eksponował nasze ciało, a ukrywał mankamenty warto poznać kilka zasad.

Cellulit - wróg gładkiego ciała

Już na samo słowo cellulit większość z nas przechodzą nieprzyjemne ciarki. Jest zmorą płci pięknej, wrogiem numer jeden naszego ciała, jak najbardziej niepożądanym i spędzającym sen z powiek defektem. Czym jest cellulit i jak z nim walczyć? Dziś kilka słów na ten temat.

Pamiętajmy o depilacji

Odrastające włoski są zmorą każdej kobiety. Maszynki, depilatory, golarki, żele, woski i kremy sprawiają, że nasze nogi są jedwabiście gładkie, ale niestety efekty są krótkotrwałe, a włoski znów odrastają.