Cellulit - wróg gładkiego ciała

Już na samo słowo cellulit większość z nas przechodzą nieprzyjemne ciarki. Jest zmorą płci pięknej, wrogiem numer jeden naszego ciała, jak najbardziej niepożądanym i spędzającym sen z powiek defektem. Czym jest cellulit i jak z nim walczyć? Dziś kilka słów na ten temat.

Pamiętajmy o depilacji

Odrastające włoski są zmorą każdej kobiety. Maszynki, depilatory, golarki, żele, woski i kremy sprawiają, że nasze nogi są jedwabiście gładkie, ale niestety efekty są krótkotrwałe, a włoski znów odrastają.

Powiększanie ust

Usta to wizytówka twarzy. To właśnie na usta i oczy zwracamy najczęściej uwagę. Zmysłowe, kobiece usta pobudzają wyobraźnię i są obiektem westchnień nie jednego mężczyzny.

Odpowiedni podkład

Kupjąc podkład musimy pamiętać, że oprócz odpowiedniego koloru musi posiadać także odpowiednią konsystencję, skład i właściwości dobrane do typu, stanu zdrowia oraz wieku naszej cery.

Niezbędnik wizażysty

Aby wykonać perfekcyjny makijaż potrzebny jest szereg pędzelków, puszków, aplikatorów, gąbeczek i innych akcesoriów. Oto kilka słów o tym jak się nie pogubić i wybrać to co jest nam naprawdę niezbędne.

Kilka prawd o solarium

Piękna, równomierna, brązowa i przede wszystkim szybka opalenizna kusi nie jedną z nas. Ale czy opalanie w solarium jest bezpieczne?

Jak zatrzymać kolor na dłużej ?

Włosy farbowane mają tendencję do przesuszania. Wymagają więc specjalnej pielęgnacji. Co zrobić, aby kolor długo był intensywny, a włosy gładkie, lśniące i dobrze nawilżone?

Regulacja brwi

Brwi stanowią bardzo ważny element naszej twarzy. Zadbane i wypielęgnowane dodają uroku, a kształt brwi może znacząco zmienić wygląd naszej twarzy.