Powiększanie ust

Usta to wizytówka twarzy. To właśnie na usta i oczy zwracamy najczęściej uwagę. Zmysłowe, kobiece usta pobudzają wyobraźnię i są obiektem westchnień nie jednego mężczyzny.

Odpowiedni podkład

Kupjąc podkład musimy pamiętać, że oprócz odpowiedniego koloru musi posiadać także odpowiednią konsystencję, skład i właściwości dobrane do typu, stanu zdrowia oraz wieku naszej cery.

Niezbędnik wizażysty

Aby wykonać perfekcyjny makijaż potrzebny jest szereg pędzelków, puszków, aplikatorów, gąbeczek i innych akcesoriów. Oto kilka słów o tym jak się nie pogubić i wybrać to co jest nam naprawdę niezbędne.

Kilka prawd o solarium

Piękna, równomierna, brązowa i przede wszystkim szybka opalenizna kusi nie jedną z nas. Ale czy opalanie w solarium jest bezpieczne?

Jak zatrzymać kolor na dłużej ?

Włosy farbowane mają tendencję do przesuszania. Wymagają więc specjalnej pielęgnacji. Co zrobić, aby kolor długo był intensywny, a włosy gładkie, lśniące i dobrze nawilżone?

Regulacja brwi

Brwi stanowią bardzo ważny element naszej twarzy. Zadbane i wypielęgnowane dodają uroku, a kształt brwi może znacząco zmienić wygląd naszej twarzy.