Prosta niespodzianka dla mamy

Największą satysfakcję przynosi mamie rozwój dziecka i jego postępy w różnych dziedzinach. Jest to jednocześnie klucz do zorganizowania najmilszej niespodzianki dla mamy. Więc jeśli chcecie aby Wasza małżonka poczuła się wyjątkowo, namówcie Waszą pociechę na przygotowanie drobnej niespodzianki dla niej.

 

niespodzianka-dla-mamy-550x350

 

Zrób to sam - czyli pomysły na prezent dla mamy

Jak więc widać organizacja niespodzianki dla mamy nie musi być wielką sztuką. Owszem – wykwintna kolacja, ekskluzywny album zdjęć pociechy czy biżuteria, będzie źródłem mega - radości każdej mamy. Jednak osobiście znam przepis na jeszcze milszą „niespodziankę”. Nie musi być ona kosztowna, nieprędko się kończy i z pewnością dla każdej mamy będzie źródłem olbrzymiej, trwałej i autentycznej radości. Fakt – wymaga nieco wytrwałości i konsekwencji, ale zapewniam – warto! A zatem!

Doceniaj na co dzień

„Niespodzianką” tą są regularne, niespodziewane, drobne (choć konkretne) wyrazy miłości, wdzięczności i pamięci. Może to być drobiazg zorganizowany wspólnie z dzieckiem - pyszne własnoręcznie zrobione ciasteczka, a może nawet rodzinna kolacja, którą razem z pociechą przygotujemy, podamy i pozmywamy, albo drobny upominek w postaci laurki lub teatrzyku przygotowanego z dzieckiem, bukiet polnych kwiatów, itd. itd. Tutaj granicą jest tylko nasza wyobraźnia. Ważne aby miła niespodzianka docierała do naszej partnerki regularnie i nie tylko od święta (w Dzień Matki lub Dzień Kobiet ). Będzie ona źródłem nie tylko jej radości, ale także – co ważniejsze – dowodem miłości i podnoszącym na duchu błyskiem słońca w codziennych monotoniach: praca – dom – praca – dom – praca – dom, pranie – sprzątanie – gotowanie – pranie – sprzątanie......)

 

A zatem drodzy Panowie, pamiętajmy o naszych kochanych mamach na co dzień!

 

Zdjęcie: Fotolia fot. by © Tree Jacobson

Polecane artykuły
Komentarze
Dodaj komentarz
Ocena:
Październik 15, 2016
zrobię to dla mojej mamusi na pewno