Internet zamiast seksu

Czy zastanawiałyście się kiedyś ile czasu wytrzymałybyście bez seksu? Tydzień, dwa, a może dłużej? A ile czasu wytrzymałybyście bez internetu? Godzinę, dzień, dwa?

 

seks-intenet-para550

 


Ankieta przeprowadzona w Internecie wnioskuje, że aż co druga Polka wolałaby przez 14 dni nie uprawiać seksu niż przez dwa tygodnie nie mieć dostępu do internetu. Natomiast mężczyźni zgodnie deklarowali, że seks jest znacznie ważniejszy i tylko 30 % z nich nie potrafiłoby zrezygnować z korzystania z sieci. To ciekawe, ponieważ najczęściej mówi się, że to właśnie oni więcej czasu przesiadują przed ekranami swoich komputerów.

 

A co na to statystyki?

Aż 95 % ankietowanych osób uznało, że Internet jest w ich życiu bardzo ważny i, że spędzają przed komputerem większość wolnego czasu.

Równolegle Amerykanie opublikowali wyniki badań z których wynika, że tylko co piąta Amerykanka wolałaby spędzać więcej czasu ze swoim partnerem niż ze swoim komputerem.

Można powiedzieć, że: świat zwariował, takie czasy i nic już nie jest tak jak dawniej, ale może warto zastanowić się nad tym czemu częściej wybieramy maszynę niż człowieka ?

 

 

 

Zdjęcie: Fotolia by © Alexander Fatkulin

Komentarze
Dodaj komentarz
Bądź pierwszą osobą która skomentuje artykuł.